Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1240
Mirki, właśnie straciłem resztki szacunku do jednego kolegi.
Facet, podobnie jak ja jest #programista15k i właśnie odebrał swoje mieszkanie od dewelopera. No i dodatkowo umawia się z panną z kaszojadem. Od trzech miesięcy. Widziałem ją parę razy i ona ewidentnie szuka sobie bankomatu. A i póki co mieszka z rodzicami.
I teraz mistrzostwo świata. Tenże kolega będzie wykańczać mieszkanie. Pod jej dyktando. Za jego pieniądze. Oczywiście jeden pokój idzie dla bombelka xD też za jego pieniądze.
Wszyscy mu mówią, że ona chce go tylko dla hajsu. Nawet dziewczyny z biura mówią to wprost. XDDDDDDD
Nasz spermiage oczywiście zaprzecza i mówi, że wcale tak nie jest. A miesiąc temu żalił się, że bez gówniaka byli może na dwóch randkach xDD
Gniję srogo, czekam na oświadczyny frajera, będzie chłop żałować do końca życia
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #betabankomat #simp #spermochlip #spermiage

PS. Dobra, zakładam tag #zleniwcemwsrodbeciakow będę na nim relacjonować takie akcje
PS2. Uprzedzając pytania. Tak mam nadzieję, że to zobaczy i zobaczy jak go wykopki obśmiewają, to może przejrzy na oczy
  • 150
@Under4est: powiem ci - różne są związki. Moi kumple są z kobietami, gdzie wszyscy znajomi się dziwili, że się z nimi spotykają mogąc mieć dużo fajniejsze laski, a jakoś już trwają po kilkanaście lat i jest im OK (chyba).
A najdziwniejszy związek to jest znajomej mojej żony. Zaczęła się z nim spotykać bo to on bardzo nalegał i ją nachodził, a twierdziła, że to nie jest koleś dla niej. Teraz są
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@amozeinaczej: @nirvanaa03: @smutnazabcia: @jarzabek: @chce_miec_psa: @maniok:
Wtrącam się w jego życie, bo razem z resztą kolegów wyciągnęliśmy go z przegrywu, nie do końca niestety xD
Ponad półtorej roku zajęło nam odcięcie typa od jego toksycznej matki - z którą notabene mieszkał długo, nauczenie go dbania o siebie i ubierania się. Jakbyście go widzieli te 3 lata temu, to byście stwierdzili, że to dwóch różnych chłopaków.
Z
dobry kolega


@LeniwiecPracoholik: Nie jesteś żadnym dobrym kolegą, wymyślasz mu jakieś z dupy etykietki na podstawie własnego widzimisię, które może są prawdziwe, a może nie. Najgorszy typ: facet wpieprzający się w relacje innego faceta z kobietami i wyśmiewający go. Szkoda, że do tej pory nie powstało popularne określenie na kogoś takiego.
@LeniwiecPracoholik: w takich historiach - bo na wypoku było ich już #!$%@? - chciałbym za rok dwa przeczytać jak się rozwinęła. Jutro wszyscy zapomną i nie będzie pewności czy chłop rzeczywiście umoczył czy akurat jemu pykło.