Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1240
Mirki, właśnie straciłem resztki szacunku do jednego kolegi.
Facet, podobnie jak ja jest #programista15k i właśnie odebrał swoje mieszkanie od dewelopera. No i dodatkowo umawia się z panną z kaszojadem. Od trzech miesięcy. Widziałem ją parę razy i ona ewidentnie szuka sobie bankomatu. A i póki co mieszka z rodzicami.
I teraz mistrzostwo świata. Tenże kolega będzie wykańczać mieszkanie. Pod jej dyktando. Za jego pieniądze. Oczywiście jeden pokój idzie dla bombelka xD też za jego pieniądze.
Wszyscy mu mówią, że ona chce go tylko dla hajsu. Nawet dziewczyny z biura mówią to wprost. XDDDDDDD
Nasz spermiage oczywiście zaprzecza i mówi, że wcale tak nie jest. A miesiąc temu żalił się, że bez gówniaka byli może na dwóch randkach xDD
Gniję srogo, czekam na oświadczyny frajera, będzie chłop żałować do końca życia
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #betabankomat #simp #spermochlip #spermiage

PS. Dobra, zakładam tag #zleniwcemwsrodbeciakow będę na nim relacjonować takie akcje
PS2. Uprzedzając pytania. Tak mam nadzieję, że to zobaczy i zobaczy jak go wykopki obśmiewają, to może przejrzy na oczy
  • 150
via Wykop Mobilny (Android)
  • 141
@Kowixx: ten facet nigdy nie miał powodzenia z kobietami, ma problemy z asertywnością i ma objawy szczenięcego zakochania. Podsumowując - jest beta klaunem. I wszyscy dookoła mu mówią, że laska jest z nim dla hajsu. Nawet inne kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie mówię mu jak ma żyć, jako dobry kolega staram się go uchronić przed popełnieniem ogromnego błędu.
A po ostatniej akcji, tak. Kręcę już z