Wpis z mikrobloga

MUMINKI Z WYKOPEM
---{ 104 - Powrót do doliny }---

Zaczynamy o 22:30
Oglądaj wspólnie: sync-tube
Oglądaj w dowolnym momencie: youtube

wołam: @Berezowski @BozenaMal @monte_rosa @krampus0101
tag do obserwowania/czarnolistowania: #muminkizwykopem
#ogladajzwykopem #muminki

I to już koniec przygody z Muminkami. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli we wspólnym oglądaniu i komentowaniu, w tym głównie użytkownikom @Berezowski, @BozenaMal i @LostTranslation, a także pozostałym, którzy pojawiali się okazjonalnie, bądź dołączyli w ostatnim czasie m.in. @Radysh, @monte_rosa, @horus666, @Anawa73, @welin, @krampus0101, @idzii, @dekonfitura i innym. Mam nadzieję, że się wam podobało i zdążyliście się zsympatyzować z niektórymi postaciami. Ja najbardziej polubiłem paszczaka, inspektora i chyba czarownicę, no ale nie wiem. Pojawiło się też wiele motywów, które później przewijały się na czacie, jak to że "Muminki nie są zbyt bystre, ale za to są miłe", albo że "takie są najgorsze", w kontekście Alicji jako przyszłej czarownicy, były też herbatka i kompot od mamusi, jako lekarstwo na wszystko, był Migotek i jego wrogość do pojazdów powietrznych latających bez silnika, odwieczne kłótnie Mi i Ryjka i wiele, wiele innych.
(ʘʘ)

Dla tych, którzy czują niedosyt, albo dołączyli dopiero teraz mam dobrą wiadomość - to nie koniec wspólnego oglądania. Na chwilę obecną w planach są co najmniej dwie produkcje. Ruszamy ponownie od 1 grudnia. Na pierwszy ogień pójdzie czechosłowacki serial Arabela, w którym zobaczymy czarodzieja Rumburaka. W następnej kolejności będziemy oglądali poczynania Bartoliniego Bartłomieja herbu Zielona Pietruszka, w bajce "Porwanie Baltazara Gąbki" i jej kontynuacji. Jeżeli chcecie być wołani, zaplusujcie komentarz pod wpisem. Więcej informacji wkrótce

A teraz zapraszam wszystkich na ostatni już odcinek Muminków ()
nyxesis - MUMINKI Z WYKOPEM
---{ 104 - Powrót do doliny }---

Zaczynamy o 22:30
O...

źródło: comment_1605214777SwtliVRioB8aMqFXaxUEGj.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach