Wpis z mikrobloga

@Front mówimy teraz o tym konkretnym przypadku. Masz tu ludzi którzy przez swoją niepełnosprawność żyją na koszt reszty społeczeństwa. I samolubnie w imię zwierzęcych instynktów powolali do życia aż TROJKE kolejnych klientów pomocy społecznej. Swoje #!$%@? geny przekazali dalej to jest zwykła zbrodnia. Szansa na to że te dzieci mogły się urodzić zdrowe była żadna. O warunkach ekonomicznych do zakładania rodziny nie wspomnę.
@slepywidzi: nie oglądałem, ale może to tak że nawet jak dostajesz rentke to czujesz że jesteś przegryw i moze chociaż dzieci bedą normalne i na starość będzie fajnie i się toba zaopiekują a tu klops... Ludzie czasem mają szczęście a częściej są naiwni no ale to chyba lepiej żeby pan lekarz/ktoś mądrzejszy się wypowiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Seba_Seba_Seba świat jest postawiony do góry nogami. To jest cywilizacja śmierci. Klasa średnia jest zajeżdżania kolejnymi podatkami, opłatami, składkami człowiek się zastanawia i kalkuluje czy stać go na założenie rodziny i jedno dziecko. A na co te coraz wyższe podatki? Na takich właśnie pasożytów którzy nie byli jednego dnia w pracy, żyją z rent i robią sobie 3 dzieci
@slepywidzi: Już kiedyś coś o tym napisałem:

Kojarzycie ten program "Nasz nowy dom"? Polsat chyba takie coś robi, znajdują jakąś rodzinkę, gdzie nikt nie pracuje, jest kilka dzieci z czego jedno obowiązkowo ciężko chore, mieszkają w jakimś gównie, zazwyczaj z dziadkami. Program polega na tym, że remontują im te domy. Słuchałem tego kontem oka jak robiłem coś w salonie i mi scenariusz przyszedł do głowy.

Zobaczcie wasz nowy dom: Kuchnia z