Wpis z mikrobloga

#polsat #nasznowydom
Trzymajcie mnie bo nie wytrzymie. Ktoś to ogląda?
Dwóch niepełnosprawnych ludzi, majstrują sobie 3 dzieci będąc w wieku +40.
Środki do życia? Rentka xD
Dzieci oczywiście wszystkie z zaburzeniami rozwojowymi/autyzmem.
Co za patolgia, wszyscy się zrzucamy na tą tragedię.
  • 58
  • Odpowiedz
@slepywidzi: ta ich łazienka i kuchnia przed remontem to była pierwsza klasa xDD syfu
Ja rozumiem być biednym, ale nic nie usprawiedliwia bycia syfiarzem i niechlujem

Już pomijam cała ich historię, bo to się aż przykro robi...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@slepywidzi: lepszy jest program na Super Polsat nazywa się "wspaniali ludzie" i opowiada o osobach niepełnosprawnych które jakieś tam osiągnięcia mimo to mają zazwyczaj w sporcie. Większość odcinków to faceci na wózkach czy bez ręki czy bez nogi, ich historia " no ogólnie to se jechałem motorkiem i cyk wypadek obudziłem się w szpitalu bez ręki" xD robić z siebie nie wiadomo jak genialnego parasportowca jak się jest kaleka z własnej
  • Odpowiedz
@SelinaKyle: dokładnie. @illneverfallinlove: widziałem chyba jeden odcinek ale tam bohater przyznał się, że wypadek był z jego winy nie pamiętam tylko czy przy jakiejś maszynie, czy drogowy, czy skok do wody ale mówił wyraźnie, że to jego wina i przestrzegał przed głupotą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cilthal: no właśnie są z rzadka jacyś normalni typu chłopak z jakimiś dziwnymi kikutami zamiast rąk, taki się urodził i zajmuje się rysowaniem i naprawdę ja z dwiema sprawnymi rękami bym tak #!$%@? rysunków. Ale zawsze jak rano oglądam


No i po za nielicznymi przypadkami gdzie naprawdę nie mieli wpływu na swój stan to jednak większość historii jest właśnie ze ścigaczem w roli głównej xD
  • Odpowiedz
@slepywidzi: to był straszny odcinek. Te dzieci będą miały kiepską przyszłość. Z tego towarzystwa to ojciec wyglądał na dobrego cwaniaka. Dla odmiany, odcinek ze środy pokazał, że można żyć biednie, ale nie w syfie
  • Odpowiedz
Szansa na to że te dzieci mogły się urodzić zdrowe była żadna


@slepywidzi: Tylko mam nadzieję, że masz świadomość tego, iż niezerowa szansa na spłodzenie "zdrowych" dzieci, również nie oznacza, że możesz się rozmnażać.
  • Odpowiedz
@slepywidzi

@Front mówimy teraz o tym konkretnym przypadku. Masz tu ludzi którzy przez swoją niepełnosprawność żyją na koszt reszty społeczeństwa. I samolubnie w imię zwierzęcych instynktów powolali do życia aż TROJKE kolejnych klientów pomocy społecznej.


Przypomnę tylko: w naszym kraju edukacja seksualna leży i kwiczy, w szkołach wciąż mówi się o kalendarzyku jako metodzie antykoncepcji.
Aborcja do 12 tygodnia na żądanie wciąż nielegalna, a teraz nawet po wykryciu wad płodu.

Serio to
  • Odpowiedz
@slepywidzi: w którym to kraju jest coś takiego że nie ma osób z downem itd bo coś sobie pozmieniali w tym kto się rodzi a kto nie.. i wyeliminowali te problemy.

Pomoc od Państwa powinna być ale dla osób chorych, typu choroba typu nowotwór itp.. To jest z reguły nagłe.
ale żadne rozdawnictwo zdatnym do pracy ludziom, typu 500+ na dzieci. Lub przynajmniej limitowane zarobkami, bo obecnie jest dla wszystkim, a
  • Odpowiedz
@slepywidzi: Miałem nieprzyjemność zobaczenia kilku odcinków i w większości to byli ludzie żyjący z socjalu lub samotne matki z 5 dzieci, oczywiście nikt w rodzinie nie pracował bo po co xD Nawet porządków w mieszkaniu nie chce im się robić tylko siedzą jak na jakiejś melinie.
  • Odpowiedz
@Bellissimo: oczywiście że stan umysłu bo zobacz co się z magicalami stało. Ludzie im przelali naprawdę potężny hajs w donejtach, to musiało być kilkaset tysięcy zł w sumie. I co ten hajs zmienił? Nic. Dalej żyli na melinie, młody trafił do domu dziecka, stary do pierdla, a rodzice złopią piwsko dzień w dzień jak wcześniej.
  • Odpowiedz