Wpis z mikrobloga

#polsat #nasznowydom
Trzymajcie mnie bo nie wytrzymie. Ktoś to ogląda?
Dwóch niepełnosprawnych ludzi, majstrują sobie 3 dzieci będąc w wieku +40.
Środki do życia? Rentka xD
Dzieci oczywiście wszystkie z zaburzeniami rozwojowymi/autyzmem.
Co za patolgia, wszyscy się zrzucamy na tą tragedię.
  • 58
  • Odpowiedz
  • 134
@SheenaT to jest kpina. Ci ludzie nie są winni że urodzili się niepełnosprawni. Ale spłodzenie 3 dzieci będąc w takim stanie jak oni to jest po prostu zbrodnia na tych dzieciach. Sterylizacja.
Społeczeństwo składało się na dwójkę niepełnosprawnych i cyk teraz już na piątkę, a to pewnie nie jest ostatnie słowo!
  • Odpowiedz
  • 16
@slepywidzi ejjj, ale spokojnie z tą sterylizacją bo wchodzimy w jakieś nazieugeniczne tematy, no i nasz nowy dom to w zdecydowanej większości przypadki biednych pracujących i ludzi którym coś w pewnym momencie nie pykło.
  • Odpowiedz
  • 394
@Front mówimy teraz o tym konkretnym przypadku. Masz tu ludzi którzy przez swoją niepełnosprawność żyją na koszt reszty społeczeństwa. I samolubnie w imię zwierzęcych instynktów powolali do życia aż TROJKE kolejnych klientów pomocy społecznej. Swoje #!$%@? geny przekazali dalej to jest zwykła zbrodnia. Szansa na to że te dzieci mogły się urodzić zdrowe była żadna. O warunkach ekonomicznych do zakładania rodziny nie wspomnę.
  • Odpowiedz
@slepywidzi: szkoda tych dzieci. Ona ma 37 lat, więc nie zdziwilabym się, gdyby po remoncie domu zdecydowali się na jeszcze jedno, bo przecież już warunki mają. Gdyby mieli jedno dziecko to jeszcze bym zrozumiała, no że chcieli założyć rodzinę mimo choroby itd.
  • Odpowiedz
@slepywidzi: nie oglądałem, ale może to tak że nawet jak dostajesz rentke to czujesz że jesteś przegryw i moze chociaż dzieci bedą normalne i na starość będzie fajnie i się toba zaopiekują a tu klops... Ludzie czasem mają szczęście a częściej są naiwni no ale to chyba lepiej żeby pan lekarz/ktoś mądrzejszy się wypowiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 80
@Seba_Seba_Seba świat jest postawiony do góry nogami. To jest cywilizacja śmierci. Klasa średnia jest zajeżdżania kolejnymi podatkami, opłatami, składkami człowiek się zastanawia i kalkuluje czy stać go na założenie rodziny i jedno dziecko. A na co te coraz wyższe podatki? Na takich właśnie pasożytów którzy nie byli jednego dnia w pracy, żyją z rent i robią sobie 3 dzieci
  • Odpowiedz
@slepywidzi: ech mam takie samo zdanie... coraz częściej sie myślę że Ci bogaci i biedni mają lepiej. Raz na jakieś grupie jedna babka pisała, ze nie pracując i mając dwójkę dzieci dostaje od państwa 4,5 k xd
  • Odpowiedz
@slepywidzi: Już kiedyś coś o tym napisałem:

Kojarzycie ten program "Nasz nowy dom"? Polsat chyba takie coś robi, znajdują jakąś rodzinkę, gdzie nikt nie pracuje, jest kilka dzieci z czego jedno obowiązkowo ciężko chore, mieszkają w jakimś gównie, zazwyczaj z dziadkami. Program polega na tym, że remontują im te domy. Słuchałem tego kontem oka jak robiłem coś w salonie i mi scenariusz przyszedł do głowy.

Zobaczcie wasz nowy dom: Kuchnia z
  • Odpowiedz
@slepywidzi ja to bym chciał zobaczyć jakiś odłam programu "po latach", żeby jak Gesslerowa, Doborowa odwiedzała te rodziny za 2-3 lata i zobaczyła jak sobie radzą. Jestem pewny że większość domów jest już zapuszczona albo w ogóle sprzedana. Bieda to stan umysłu a nie portfela, no ale oczywiście to nie sprzyja narracji więc tego nie pokażą.
  • Odpowiedz