Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 96
679 160 + 202 = 679 362

Draw me like one of your french girls

Czyli pojechaliśmy z @Cymerek pod Busko-Zdrój, żeby połapać z setkę nowych kwadracików. Mżyło niemal cały dzień, mokro na drodze było cały dzień, a temperatury w zakresie 3-4 stopni umiarkowanie przyjazne, ale nadal bardzo miło. Trochę gruzów i piasku tylko dodało uroku.

https://www.statshunters.com/share/ab614cb976c7

Total tiles: 40651
Max cluster: 6581
Max square: 44x44

#rowerowyrownik #kwadraty #metaxynarowerze

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
źródło: comment_1605199577n8BWznok6JucTvIrAsslxn.jpg
  • 22
@metaxy: Ja jebię, niesamowita ta mapka. Ja mam 171 kwadratów (nabijam dopiero od tego roku i to powolutku jak widać), patrzę sobie pierwszy raz na twoje wyniki i myślę "no nieźle, typ ma 4 tysiące, 20 razy tyle co ja"... Po chwili dopiero zobaczyłem że to nie 4 a 40 tysięcy... xD

Pokaż proszę mapkę z większym oddaleniem, żeby całą Polskę było widać. Jestem ciekaw jak to się procentowo rozkłada względem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@metaxy: dlaczego nad Skałą taka dziura? Nie da się tam dostać?

@Kimtchie: robił za blokadę bo chciałem na koniec roku uwolnić niebieski. Ot taki kaprys, ale ze 2 tyg temu przez przypadek za dużo zrobiłem kwadratów na wschód i mi się niebieski rozrósł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@metaxy: Ja tam żałuję, że od początku nie używałem stravy. Miałbym kilka tysięcy kwadratów więcej xD

@Adrian00: a to prawda. Ja przez to mam uboższe Podkarpackie i nie ma np trasy do Lwowa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@metaxy: o Chmielnik na mapie! Moje miasto rodzinne, śmigam tam często w czasie wolnym. Jakbym wiedział zaprosił bym na herbatkę albo kawkę :-) Pozdrowienia