Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Licze sie z tym, ze mozecie mnie zjechac, moze i zasadnie, ale chcialbym to wyrzucic z siebie i moze zaczerpnac jakiejs pomocy i wiedzy. Otoz mam straszny problem ze zrzuceniem wagi, trzy razy zbijalem ze 100kg do 83 i znowu jestem na etapie 99kg i ciezko mi samemu ze soba. Tak, powiecie 'mniej #!$%@?', racja, ale to nie jest takie latwe, przynajmniej dla mnie. Potrafie z 10 dni byc na diecie okolo 2.1k kcal (178 wzrost), ale potem dostaje strasznych napadow glody, zasysa mnie tak niesamowicie, ze mam wrazenie, ze jem wszystko co mam w zasiegu i oczywiscie nie chce mi sie wtedy gotowac, bo chce JUZ zjesc i cos zamawiam. Probowalem ratowac sie dieta pudelkowa, bo w sumie kazdy posilek mam juz gotowy (plus strasznie nie lubie gotowac) i odpada problem z przygotowaniem jak mnie zassie, ale tutaj jakos nie widzialem zmian, 2050 kcal przez 10 dni i i znowu napady glodu, ze musialem jesc x2.

Nie wiem co mam zrobic, mam wrazenie, ze wiecznie jestem na diecie a i tak stoje. Czuje sie jak gowno, w teorii wiem, ze powinienem jesc mniej, ale w praktyce jest dramat. Co robic? Chcialbym zejsc do tych 77-78k i tyle :(

#dieta #bekazulanca #mirkokoksy #mikrokoksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5faabd5f0a95cb000a8f40cd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: a co ja mam Ci typie napisać? Że ojoj, jak strasznie, przykro mi, nie wyglądasz źle?
#!$%@?, to jesteś gruby i tyle. To tylko Twoja wina, nie moja, ani nikogo innego.
Weź się za robotę, albo na zawsze wyglądaj jak kulka.

Jak ktoś ma depresje, to niech #!$%@? do psychiatry i psychologa.
Jak ktoś jest gruby i chce schudnąć, to niech #!$%@? i trzyma dietę. Tyle.
ŚwietlistaPantera: Źle się do tego zabierasz, bezpieczna i trwała strata wagi jest gdy zarzucamy od 0,5-1 kg na tydzień. Tylko tak da się uniknąć efektu jojo. Poza tym binge eating to tak samo zaburzenie odżywiania jak anoreksja i często wynika z innych problemów, być może natury emocjonalnej. Warto odwiedzić psychologa jak i dietetyka. Nie ma się czego wstydzić, nie bądź jak spora część mężczyzn w tym kraju, pozwól sobie pomóc. Idź
@AnonimoweMirkoWyznania 2000kcal to mniej wiecej tyle ile potrzeva cialu 100kilowego chlopa na utrzymywanie sie przy zyciu i utrzymanie wagi przy lezeniu 24h w lozku, bez ruchu.
Jezeli Ty tyle jesz w normalnym zyciu, pracujac, cwiczac, chodzac, zyjac, to wprowadzasz cialo w duzy deficyt energetyczny. Organizm zaspokaja potrzeby energetyczne zuzywajac nagromadzone sadlo, wiec chudniesz, ale przy tak niskiej podazy kcal i tak domaga sie zarcia, mozliwe ze tez mikroelementow, i po jakims czasie
@AnonimoweMirkoWyznania: Przestań się nad sobą użalać. Jak ktoś ma depresję to MUSI iść do psychiatry żeby się wyleczyć. Jak ktoś ma złamaną nogę to MUSI ją unieruchomić żeby się zrosła. Jak jesz za dużo to MUSISZ przestać jak chcesz schudnąć. Ot cała filozofia. Nikt za ciebie nie przestanie #!$%@?ć. Ja sobie na diecie gotowałam gar zupy i jak mnie zaczynało ssać to ją jadłam na siłę, taki kapuśniak czy jarzynowa nie
@pianinka: Nie ma to jak naskakiwać na typa od razu, przecież na pierwszy rzut oka widać, ze za mało żre i dlatego jest głodny, No ale jak zwyjle hit komentarze: nie #!$%@? tyle xD. Tak samo gowno się znacie na tym jak op, a najwiecej do gadania
@AnonimoweMirkoWyznania: Królu złoty, z tego co wynika to przy niskiej aktywności wychodzi ci około 2800kcal całkowitej przemiany. Po #!$%@? tniesz z 700kcal i