Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Licze sie z tym, ze mozecie mnie zjechac, moze i zasadnie, ale chcialbym to wyrzucic z siebie i moze zaczerpnac jakiejs pomocy i wiedzy. Otoz mam straszny problem ze zrzuceniem wagi, trzy razy zbijalem ze 100kg do 83 i znowu jestem na etapie 99kg i ciezko mi samemu ze soba. Tak, powiecie 'mniej w--------j', racja, ale to nie jest takie latwe, przynajmniej dla mnie. Potrafie z 10 dni byc na diecie okolo 2.1k kcal (178 wzrost), ale potem dostaje strasznych napadow glody, zasysa mnie tak niesamowicie, ze mam wrazenie, ze jem wszystko co mam w zasiegu i oczywiscie nie chce mi sie wtedy gotowac, bo chce JUZ zjesc i cos zamawiam. Probowalem ratowac sie dieta pudelkowa, bo w sumie kazdy posilek mam juz gotowy (plus strasznie nie lubie gotowac) i odpada problem z przygotowaniem jak mnie zassie, ale tutaj jakos nie widzialem zmian, 2050 kcal przez 10 dni i i znowu napady glodu, ze musialem jesc x2.

Nie wiem co mam zrobic, mam wrazenie, ze wiecznie jestem na diecie a i tak stoje. Czuje sie jak gowno, w teorii wiem, ze powinienem jesc mniej, ale w praktyce jest dramat. Co robic? Chcialbym zejsc do tych 77-78k i tyle :(

#dieta #bekazulanca #mirkokoksy #mikrokoksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5faabd5f0a95cb000a8f40cd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZumpkaChinskax: Po pierwsze, skąd ci wyszło niby te 2800? Proszę: https://getitdaily.com/body-mass-info-table/?t=1&hm=1.780&hf=5&hi=10.1&a=25&x=m&s=100&e=50&i=1&r=25&sk=on&sp=on&bmi=1&bfp=1&bmr=1

BMR dla OPa to 2k, czyli tyle ile teraz je, jest na dobrym deficycie, tylko go niszczy napadami obżarstwa. Doradzaj mu jeszcze większe obżarstwo, na pewno pomoże xD Jeśli napady jedzenia wynikają u OPa z głodu to powinien dołożyć sobie aktywność fizyczną i wtedy ewentualnie zwiększyć podaż, ale imo to nie jest kwestia żadnego głodu tylko uzależnienia od natychmiastowej
  • Odpowiedz