Wpis z mikrobloga

@Ljubo93: jak bierzesz pod uwagę 11pro, to czemu nie regularną 12? 6mm różnicy jest między tymi modelami.
A tak to pytanie, czy wolisz TouchID czy RyjID, czy mieszkasz w mieście gdzie jest 5g albo będziesz trzymał ten telefon na tyle długo, żeby się to rozpowszechniło, czyli jakieś 2/3 latka najmniej. Z mini poczekaj na jakieś testy baterii
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nie_znany: obecnie siedzę na Mi9, więc jestem przyzwyczajony do odblokowania twarzą, ale po doświadczeniu z IPhone SE 1 gen, wiem że touchID jest zajebiste. Mieszkam na wsi, więc 5G bym nie używał. Wymienił bym go za 3 lata gdzieś.
@Ljubo93: w sensie w SE? No są potężne w porównaniu do reszty, ale z założenia SE był budżetowy smartfonem z dobrą wydajnością na rzecz wyglądu. To w takim razie poczekaj do jakichś konkretniejszych testów miniacza, żeby zobaczyć czy wytrzymuje logicznie na baterii, a jak się okaże że padaka, to bierz 11 pro, bo 12 bez 5g nie ma wielkich zmian poza konstrukcją, prockiem i ceramic shieldem.
@Ljubo93: TouchID nie jest takie zajebiste jak ci się wydaję. Użytkuje iPhona 8 i często TouchID po prostu zawodzi. Nie pocą mi się ręce, a mimo to często nie rozpoznaje odcisku i muszę przecierać albo wpisywać PassCode.

Dużo bardziej wolałbym FaceID, bo to zawsze działa.