Wpis z mikrobloga

Dobra, Mireczek @kujol zaproponował, że skoro jeszcze mi zostało papryczek to może bym zrobił #rozdajo
Więc robię. Rozdajo mojego jednego - zestawu degustacyjnego ostrych papryczek #chilizgobim
Wysyłka ma mój koszt paczkomatem.

Na fotce obraz tego jak to wyglądało przy ostatnim zbiorze - w planowanym na jutro zbiorze powinno wyglądać to podobnie.
Ostatnio udało mi się wpakować do każdego przygotowanego zestawu po ponad 40 różnych odmian papryczek :) Zobaczymy ile uda się tym razem zebrać :)

Październikowy zbiór szerzej opisałem tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/53360735/nie-bylo-jak-dotad-okazji-sie-pochwalic-zbiorem-ch/189233811/

Jeżeli chodzi o świeże papryczki to jutrzejszy zbiór będzie ostatnim w tym roku, bo idą przymrozki i trzeba zamykać uprawę. Także jest to ostatnia szansa na wylosowanie takiego zestawiku w tym sezonie :)

#chili #chilihead #papryka #papryczki #ogrod #ogrodnictwo #warzywa #hobby #zainteresowania #domowyogrod #rolnictwo #gotujzwykopem #gotowanie #jedzenie #ostrezarcie #zadarmo #losowanie #wygraj #konkurs #dowygrania
gobi12 - Dobra, Mireczek @kujol zaproponował, że skoro jeszcze mi zostało papryczek t...

źródło: comment_1604657233GBRkYQI6VDe640qlna0K6u.jpg

Pobierz
  • 40