Wpis z mikrobloga

@Oaken_arm: jakbyś miał policzyć, ile alkoholu udawało Ci się wypić jednego dnia tak, by następnego dnia normalnie funkcjonowac bez kaca? Zwrot "zamożny" użyłeś umyślnie ponieważ już nie jesteś? Czy to skutek %?
@szalony_baklazan: Ale o #!$%@? Ci chodzi?Chodzisz do pracy?Masz dużą ekipę w pracy?Nawet sobie nie zdajesz sprawy ile osób w Twoim otoczeniu to ukryci alkoholicy.

akbyś miał policzyć, ile alkoholu udawało Ci się wypić jednego dnia tak, by następnego dnia normalnie funkcjonowac bez kaca? Zwrot "zamożny" użyłeś umyślnie ponieważ już nie jesteś? Czy to skutek %?


@Niewiemwsumie: Byłem na tyle zaawansowanym alkoholikiem,że jak szedł ciąg to minimum 2-3tygodnie.W takim stanie nie
@Niewiemwsumie: jazda pod wpływem i utrata prawka na 3 lata. Kilkudniowe ciągi, zamykalem sie w pokoju i piłem do oporu. Mieszał mi się dzień z nocą. Jeśli obudziłem się np o 14 waliłem do zgona, budziłem się np o 12 w nocy i znowu do zgona. Największy taki maraton trwał 6 dni. Po czymś takim poszedłem pierwszy raz na AA.
@Charia: ja sie #!$%@?łem przed kinem, wszedłem na film, zachciało mi się lać to wyszedłem po jakiś 30 min i już później nie wróciłem bo trzeba było zagadać do obsługi zeby wpuscili a ja bylem tak #!$%@? nawet nie chcialem zaczynać do nich mówic XD