Wpis z mikrobloga

  • 4711
#covid19 #koronawirus #szpital #smutnazaba 34 lvl here. Właśnie czekam w karetce na przyjęcie do szpitala. 14 dzień infekcji. Zapalenie płuc, skurcze oskrzeli, gorączka od 7 dni, dreszcze, poty kilka razy dziennie takie jak spod prysznica. Antybiotyk nie działa, Deksametazon doraźnie pomaga, ale na chwilę. Poprawy ogólnie brak, objawy się nasilają. Nie wiem jak to będzie, cykam się. Żona i dwie małe córeczki w domu zapłakane zostawiłem i nie wiem czy wrócę. Ogólnie brak chorób współistniejących. Lekkie nadciśnienie, trochę nadwaga. Ps. Przed nami 6 kartek czeka.
berecik - #covid19 #koronawirus #szpital #smutnazaba 34 lvl here. Właśnie czekam w ka...

źródło: comment_1604413714xx1ukFbzk8Ywplp1s8ld4S.jpg

Pobierz
  • 550
via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
@skim: @Chudyy: Żadnych biegunek, dobrze tolerowalem. Wiecie co dziennie brałem. 6mg Deksametazonu, 3x ibuprofen plus po 2 godz paracetamol, jak było źle z bólem płuc to Skudexe. 3x dziennie Benzodiazepiny 0.5 mg na lęki, Wit C, D, Neosine Forte 3x 1000mg, antybiotyki 2x, osłonowe 1x, Thiocodin 5x 2 szt na dzień. Inhalacje z Budesonidu 2x dziennie, inhalacje z soli bocheńskiej 3x dziennie, piłem 5 litrow płynów dziennie. Jedzenie to głównie
@berecik czyli jak rozumiem, nikt nie sprawdził czy zapalenie płuc jest na tle wirusowym czy bakteryjnym? Nie zrobiono posiewu aby sprawdzić jaki antybiotyk najskuteczniej zwlczy bakteryjne zapalenie? Wiec skad wiaodmo ze jest balteryjne zapalenie płuc :/
@berecik: nie widzę jasno
powiedz proszę:
- co się wydarzyło, że zrobiłeś test na covida?
- tylko się pogarszało, czy polepszyło w jakimś momencie a później pogorszyło?
- ile czasu minęło odkąd zrobiłeś test?

zdrówka :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@artur-tyminski: kolego było już kilka razy. Pierwsze zachorowała żona, straciła węch i zrobiła test. Ja w międzyczasie dostałem lekkich objawów, a 4 dnia od jej utraty wechu ja straciłem węch i zacząłem czuć się bardzo źle. Dostałem skierowanie na test od rodzinnego. Od następnego dnia jak był pozytywny to było wciąż tylko gorzej.