Wpis z mikrobloga

@UberSoldat: pociesz sie, że ty zapier...c 8h w robocie, zeby mieć dwa urlopy w roku fundujesz takim ludziom egzystencję, bo przecież oni są tacy nieporadni i napisu z szopy nie sa w stanie zmyc do programu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@UberSoldat: Z tego co pamiętam, to tam była już jedna z córek zaciążona. Skrajne patusiarstwo, podludzie, wyjątkowe zezwierzęcenie i amoralność. Jest oczywistym, że skoro tam wszyscy razem mieszkają to musi dochodzić do różnego rodzaju patologii na tle seksualnym. Ponadto jeżeli nie mieli warunków mieszkaniowych, finansowych, intelektualnych (aby stanowić odpowiedni wzorzec dla potomstwa i właściwie prowadzić proces wychowawczy) na jedno dziecko, jak to się stało w rzekomo cywilizowanym Państwie, że mają tych
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: jestem pod wrażeniem tej pato-biedackiej mentalności, ledwo ciągniemy koniec z końcem to co dowalmy se jeszcze psa i papugi xD zero jakiegokolwiek myślenia bo przecież inni odwalą za nas całą robotę i pomogą
  • Odpowiedz
@UberSoldat: dlatego im dłużej oglądam Nasz nowy dom, tym bardziej zaczynam gardzić takimi ludźmi.
Oczywiście poza rodzinami które faktycznie trafiła choroba czy jakieś przykre zdarzenie.
Jak patrzę na takich, to jedyne co bym zrobił to oderwał deskę z tej szopy, i zaganiałbym do roboty to towarzystwo...
  • Odpowiedz
@Kotlet_2137_schabowy: nie w takiej patoli z tego tylko co wiem prababka była niemiecką pielęgniarką, a tak w ogóle co to wnosi do dyskusji? bo jak zaczniesz mi gadać że takie ciężkie dzieciństwo hartuje charakter to mam rozumieć że nie miałbyś nic przeciwko aby urodzić się w tej rodzince?
  • Odpowiedz
@UberSoldat oczywiście, że nie chciałbym się urodzić w takiej rodzinie, ale moja Babcia się urodziła w biednej rodzinie z 11 dzieci (z czego chyba połowa zmarła) i musiała porzucić szkołę w wieku 16 lat, by iść do pracy, zarabiać na rodzinę. Nie przeszkodziło jej to, by być bardzo kulturalną osobą, wcale nie głupią i mającą więcej wiedzy o religii, w którą wieży niż typowe mohery.
  • Odpowiedz
by iść do pracy, zarabiać na rodzinę


@Kotlet_2137_schabowy: to jest właśnie różnica
twoja babcia - urodziła się w wieloletniej i biednej rodzinie, nie było 500+ więc żeby żyć trzeba pracować

oni - dostają 500+, można siedzieć i zbijać bąki w szopie, bo łaskawe państwo da pieniążki
  • Odpowiedz