Wpis z mikrobloga

Przez to, że teraz wszystko zamknięte, zadanie zapomnienia o kimś jest utrudnione, bo jak się nie chodzi w wiele miejsc to nie ma gdzie poznawać ludzi...

Myślicie, że zakładanie tindera ma sens? Ogólnie to całe życie krytykowałam i uważałam za ściek, ale gdzie kogoś teraz poznać? Problem w tym, że dla mnie wartości są turbo ważne i nie chce żadnych ruchaczy, bo to nie mój świat...

No i kolejny problem z tinderem to że musiałabym wykupić tą opcję dodatkową za 150zł/pół roku bo nie chce szukać ludzi w moim mieście i żeby ludzie z mojego miasta wiedzieli że mam tindera, bo wstyd xd

#tinder #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #randki #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
  • 20
@mlody_czyzyk23: jak jesteś kobietą śmiało zakładaj, ale pytanie jakie masz priorytety. Jak w miarę szybki łatwy seks to jasne(tinder to tego obecnie się sprowadza). Jak szukasz coś bardziej poważnego to inne źródła bym wybrał. Niestety tak twoje koleżanki zrobiły, że jak laska jest na tinderze to wpierw kojarzy się z tym, że będzie tam tylko w jednym celu
@mlody_czyzyk23: poza tym zapomnienie o kimś poprzez natychmiastowe zastąpienie go kimś innym też nie jest dobrą praktyką. Dalej pozostanie myślenie o tamtym byłym, a nie potrzebnie komuś w życiu zamieszasz. Daj sobie chwilkę czasu, wiem, że żyjemy w świecie gdzie wszystko musi być szybko i na wczoraj, ale naprawdę zachęcam do rozwoju osobistego. Związek ma być pewną częścią twojego życia i drugiej osoby, problem zaczyna się gdy jest on całym twoim
@mlody_czyzyk23: O ile wcześniej portale to była główna forma poznawania się, o tyle w obecnej sytuacji to będzie właściwie jedyna forma. Także tu już nie ma pytania czy Tinder i inne są okej czy nie, bo zwyczajnie innych opcji zwyczajnie teraz nie ma.

Jak nie chcesz ruchaczy to zaznacz w opisie, że szukasz faceta z wartościami. Możesz też spróbować na Sympatii albo jakimś portalu katolickim, ale tam jest mało ludzi i