Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego na wykopie tak wielu facetów nienawidzi kobiet? Może po przeczytaniu tego wpisu zrozumiecie.

Byłem kilka lat w związku. Różnie bywało, ale w końcu zaczęło się układać, mieszkaliśmy razem. Kochałem ją, ona mnie też. Okazywała mi dużo czułości (z wzajemnością), planowaliśmy wspólną przyszłość. I NAGLE TRACH, KONIEC. Zaczęła być chłodna, unikała mnie, pojawiła się agresja słowna i fizyczna. Wszystko to mi spadło na łeb w trudnym momencie życia. Nie wdając się w szczegóły rozstaliśmy się w strasznej nienawiści, którą czuję do tej pory, a minęło już tyle lat.
Nie mogę zrozumieć jak można tak zrobić drugiej osobie, którą niby się kochało. Przecież to jest tak niewyobrażalny ból, a co najgorsze spadło to tak nagle. Na koniec dowiedziałem się jeszcze, że byłem drugą opcją, jak on jej nie chciał to wzięła mnie, drugi sort. Zryło mi to łeb strasznie. Do tej pory nie potrafię znaleźć sobie dziewczyny, coś tam próbuję, ale jak przychodzi co do czego, to nie mogę im zaufać.

Często rozmawiałem z różnymi dziewczynami na tematy związków. Podpuszczałem je, żeby się wygadały jak by postąpiły w pewnej hipotetycznej sytuacji, przykładowo wiedziałem, że daną dziewczynę kręci pewien typ faceta i porównywałem go do jej obecnego. Szkoda słów, na wyniki. Kobiety nie znają czegoś takiego jak honor. Sami spróbujcie tak podpuścić i sprawdźcie wyniki. Kobiety nie mówią prawdy, bo nie chcą wam sprawić przykrości, ale jak stworzycie odpowiednią atmosferę to mówią to, co myślą naprawdę.

I jak po tym wszystkim mam stworzyć zdrowy związek? Znając prawdziwą naturę kobiet stworzenie stabilnego, szczęśliwego związku nie jest możliwe. A sam siebie nie będę oszukiwał, że jest inaczej.

#zwiazki #milosc #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f9e98b90860c8092cf4979e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 111
śmieszne to co piszesz. Nie wyciąganie wniosków z błędów przeszłości to pchanie się w te same błędy. Op nie powinien nagle nienawidzić wszystkich kobiet, ale jednak wyciągnąć pewne wnioski z poprzedniej relacji by wiedzieć czego unikać s nowej. Pamietaj tez, ze ludzie to nie komputery, ze usuniesz plik z pamięci i wszystkie złe wspomnienia nagle znikaja xD


Nic śmiesznego nie napisałam, po prostu nie zrozumiałeś przekazu. Nic nie pisałam o niewyciąganiu wniosków.
OP: @szynszyla2018: Nie mam nic przeciwko 30 letnim singielkom, nawet szanuję to, że nie szukają sobie na siłę szukają kogoś, byleby być w związku. Analogicznie jak facet jest samotny, to dziewczyny często uważają, że coś jest z nim nie tak, że żadna go nie chciała. To chyba prawda, że takie kategoryzowanie występuje u obu stron, ale każda z nich skupia się na czymś innym.

Ten komentarz został dodany przez osobę
@LeVentLeCri: Wystarczy patrzeć na wszystko z boku i nie myśleć fiutem żeby widzieć jak się zachowuje większość kobiet i w jaki sposób układają sobie życie.
Poznałem kobiety z rożnych środowisk/towarzystw ;)

No choćby to jak się Was faworyzuje że wszystko się Wam należny, że nic Wam powiedzieć złego nie można bo takie delikatne jesteście, ale za to facetowi możecie zrobić wszystko bez konsekwencji.

Faceci też nie są świeci, spokojnie ja widzę
Wystarczy patrzeć na wszystko z boku i nie myśleć fiutem żeby widzieć jak się zachowuje większość kobiet i w jaki sposób układają sobie życie.


@Ponczo88: myślę, że łatwo pomylić większość z mniejszością, bo zawsze bardziej rzucają się w oczy przypadki osób, których zachowanie jest kontrowersyjne/niegodziwe/rażące.

No choćby to jak się Was faworyzuje że wszystko się Wam należny, że nic Wam powiedzieć złego nie można bo takie delikatne jesteście, ale za to
OP: @agaja: Ale jak spojrzysz na to kto plusuje takie komentarze, to znajdziesz tam nieproporcjonalnie dużo różowych pasków, które w ten nierzucający się w oczy, subtelny sposób wyrażają swoją opinię. I to tyczy się nie tylko tego wpisu, zaobserwowałem to w wielu innych wpisach tego typu.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
@LeVentLeCri: Zbyt wiele przypadków manipulowania ze strony kobiet oraz facetów znam żeby łączyć te manipulacje Obie strony oczekują innych efektów i grają w inny sposób.
Zbyt dużo pogardy przejawia się obecnie w strone obu płci co powoduje że jedna strona jak i druga nakręcają się przez pogarde drugiej strony.

Wojenka damsko-męska jest zła, ale żadne ze stron nie chce już grać fer niestety;) Etap godzenia się i prób rozmów przegapiliśmy.

I
Wojenka damsko-męska jest zła, ale żadne ze stron nie chce już grać fer niestety;) Etap godzenia się i prób rozmów przegapiliśmy.


@Ponczo88: no właśnie ja chcę grać fair i namawiam cię do tego samego. Zawsze jest pora na rozejm.

Zresztą - ja tam nie traktuję mężczyzn jako wrogów, mimo iż sama też miałam trochę przykrych doświadczeń z nimi. Ale cóż mi zawinili inni?
@AnonimoweMirkoWyznania: wraz już nie wymyślaj.
Kimentuja faceci i również wieku z nich plusuje - ogrom "różowych pasków" to faceci.
Dwa - stwierdzenie, że nie można ekstrapolować negatywnych doświadczen z jedną osobą na całą grupę - a taki jest wydźwięk większości komentarzy - to nie jest ciśnięcie po nikim.
Serio, nie wymyślaj jakie to kobiety są okropne, bo naciągane to okrutnie
zła, ale żadne ze stron nie chce już grać fer niestety;) Etap godzenia się i prób rozmów przegapiliśmy.

I to sprawia że nigdy nie mam zamiaru zaufać kobiecie i nigdy nie będę nikomu radził żeby zaufał w kwestiach związkowych/partnerskich


@Ponczo88: ale co to znaczy "żadna ze stron"?

Tak kobiety, jak i mężczyźni to są LUDZIE. Do tego różni ludzie.
Podejście jak Twoje jest strasznie krzywdzące, taka odpowiedzialność zbiorowa bez krzty refleksji.
@agaja: Oczywiście że Kobiety i mezczyzni to ludzie.
"Żadna ze stron" oznacza Kobiety i Mężczyzn
Kobiety manipulują w inny sposób licząc na inne efekty
Faceci manipulują w inny sposób również licząc na inne efekty