Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego na wykopie tak wielu facetów nienawidzi kobiet? Może po przeczytaniu tego wpisu zrozumiecie.

Byłem kilka lat w związku. Różnie bywało, ale w końcu zaczęło się układać, mieszkaliśmy razem. Kochałem ją, ona mnie też. Okazywała mi dużo czułości (z wzajemnością), planowaliśmy wspólną przyszłość. I NAGLE TRACH, KONIEC. Zaczęła być chłodna, unikała mnie, pojawiła się agresja słowna i fizyczna. Wszystko to mi spadło na łeb w trudnym momencie życia. Nie wdając się w szczegóły rozstaliśmy się w strasznej nienawiści, którą czuję do tej pory, a minęło już tyle lat.
Nie mogę zrozumieć jak można tak zrobić drugiej osobie, którą niby się kochało. Przecież to jest tak niewyobrażalny ból, a co najgorsze spadło to tak nagle. Na koniec dowiedziałem się jeszcze, że byłem drugą opcją, jak on jej nie chciał to wzięła mnie, drugi sort. Zryło mi to łeb strasznie. Do tej pory nie potrafię znaleźć sobie dziewczyny, coś tam próbuję, ale jak przychodzi co do czego, to nie mogę im zaufać.

Często rozmawiałem z różnymi dziewczynami na tematy związków. Podpuszczałem je, żeby się wygadały jak by postąpiły w pewnej hipotetycznej sytuacji, przykładowo wiedziałem, że daną dziewczynę kręci pewien typ faceta i porównywałem go do jej obecnego. Szkoda słów, na wyniki. Kobiety nie znają czegoś takiego jak honor. Sami spróbujcie tak podpuścić i sprawdźcie wyniki. Kobiety nie mówią prawdy, bo nie chcą wam sprawić przykrości, ale jak stworzycie odpowiednią atmosferę to mówią to, co myślą naprawdę.

I jak po tym wszystkim mam stworzyć zdrowy związek? Znając prawdziwą naturę kobiet stworzenie stabilnego, szczęśliwego związku nie jest możliwe. A sam siebie nie będę oszukiwał, że jest inaczej.

#zwiazki #milosc #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f9e98b90860c8092cf4979e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania:nie Wien jaj Ty, ale ja nie dziele ludzi na inceli i nieinceli. Postrzeganie innych w takich kategoriach jest dla mnie chore.
I nie zgadzam się z Tobą, uważam, ze się doszukujesz na siłw. Najpierw pisales o ataku różowych, potem kto plusuje, kto plusuje komentarze różowych (gdy wypowiadała się tu i na dodatek bez ataków AŻ JEDNA).
Więc niestety - nie masz racji. > Więc nigdy Wam nie można ufać
  • Odpowiedz
Byłem u mężczyzny, skończyło się na jednej wizycie, dziwna sprawa.


Poszukaj innego, najlepiej z wieloma dobrymi opiniami. Jakbyś podał miasto, to może by ktoś z mireczków/mirabelek polecił kogoś sprawdzonego. Możesz zapytać o to w osobnym wpisie dla zasięgów.
  • Odpowiedz
OP: @agaja:

Plusujące osoby pod jednym z komentarzy użytkownika TenTypZez: LeVentLeCri, RozowyPaskud, szalonyonanista, agaja, Mammalia 80% to kobiety.
Plusujące osoby pod jednym z komentarzy użytkownika szalonyonanista: RozowyPaskud, agaja, Kowixx, sadisticfucker, choochoomotherfucker, cialomigdalowate, mrwhite0, BlackNo1 75% to kobiety.

To wszystko na portalu, gdzie kobiety stanowią niedużą część użytkowników. To są fakty, jeśli z nimi się nie zgadzasz, to już nie mój problem i stawiasz się na stanowisku przegrywa niegodzącego się z rzeczywistością, których to tak
  • Odpowiedz
Po pierwsze, komentarz TenTypZez nie jest ani trochę obraźliwy.

Po drugie, analizowanie, kto co zaplusował, jest co najmniej dziwne. Serio, to lekka paranoja, żeby doszukiwać się w tym ataku na siebie.

Po trzecie, serio chcesz się licytować, kto na tym portalu jest bardziej obrażany - mężczyźni czy kobiety?
  • Odpowiedz
OP: @LeVentLeCri: Pójdę do jakiegoś, chociaż wątpię, żeby był w stanie naprawić mój łeb. No ale spróbować nie zaszkodzi.

Analizowałem to żeby znaleźć jak najbardziej obiektywne dane. W poznawaniu świata i relacjach z ludźmi interesuje mnie tylko i wyłącznie prawda, choćby była najbardziej nieznośna dla mnie. Sam fakt, że okazało się, że dziewczyny wspierają takie stanowisko nie jest zaskoczeniem, problemem jest to, co teraz z tą wiedzą mam zrobić.

Nie chcę się licytować, po prostu denerwuje mnie, że ktoś nie widzi czegoś, bo jest to niezgodne z jego
  • Odpowiedz
Ale jakimi poglądami? Nikt cię tu nie obraża. To, że ktoś się z tobą nie zgadza/chce ci pokazać, że nie jesteś obiektywny, wbrew temu co ci się wydaje, nie znaczy, że cię atakuje.

Tu nie ma żadnego „stanowiska”, nie był w ogóle poruszany temat inceli. Tak, niektórzy odebrali twój wpis jako mizoginistyczny, ale sam przyznajesz, że takie masz na ten moment myślenie. Szukasz prawdy, również tej niewygodnej, więc dlaczego się na nią
  • Odpowiedz
Pierdu, pierdu. Jakbyś nie wiedział, co potrafią wygadywać zajęci faceci.


@LeVentLeCri tak bardzo to, mój niebieski jest na konwersacji grupowej na FB z kolegami (żonatymi), to gadają tam takie rzeczy o kobietach, że oboje łapiemy żezuncję xD
  • Odpowiedz
OP: @LeVentLeCri: @agaja:

Podsumuję, żeby uniknąć nieporozumień.

Teraz, jak już się uspokoiłem moja opinia jest taka, że obie strony zdradzają, faceci często myślą tylko o ruchaniu, czym gardzę itp. Każdy człowiek powinien być oceniany indywidualnie, bez uogólniania. Myślę, że jest
  • Odpowiedz
Jest różnica między skrytykowaniem wpisu a pogardą wobec człowieka. Nie bierz tego tak personalnie.

Poza tym - jesteś w internecie. Ja zostałam nazwana p0lką i zmywarką, czy to znaczy, że mam mieć pretensje do wszystkich mężczyzn i na tej podstawie twierdzić, że żaden nie szanuje kobiet?
  • Odpowiedz
Komentarz usunięty przez moderatora


Widzę, że moderacja nie załapała ironii w moim komentarzu, który był odpowiedzią na

jesteście potworami w ładnej skórze i manipulatorkami jeśli chodzi o relacje;) Nigdy Wam nie można ufać:)


i jednocześnie zachętą do unikania takich krzywdzących uogólnień, co zresztą było wyrażone wprost.
  • Odpowiedz
OP: @LeVentLeCri: Biorę to do siebie, bo jestem bardziej wrażliwy, niż wszystkie kobiety razem wzięte pod tym wpisem!

W internecie też powinna być jakaś kultura, przecież to są ci sami ludzie, których spotykamy na ulicy. Nie wiem skąd się wziął ten brak szacunku do anonimowych osób w sieci.

Wy i tak macie tutaj duże poparcie wśród facetów, a wśród takich osób jak ja nigdy nie ma wsparcia
  • Odpowiedz
Sory, ale teraz to już pozujesz na płatek śniegu xD Też jestem wrażliwa i mi przykro, kiedy ktoś jest niemiły, nawet w necie. Mimo tego staram się tego nie brać do siebie, a już na pewno nie wyrabiać sobie na tej podstawie opinii o wszystkich mężczyznach.
Ponownie pytam - gdzie cię ktoś tu obraża? Gdzie jest ten brak szacunku skierowany w twoją stronę? Nie widzę ani jednego wyzwiska. Uroiłeś sobie, że wszyscy
  • Odpowiedz