Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego na wykopie tak wielu facetów nienawidzi kobiet? Może po przeczytaniu tego wpisu zrozumiecie.

Byłem kilka lat w związku. Różnie bywało, ale w końcu zaczęło się układać, mieszkaliśmy razem. Kochałem ją, ona mnie też. Okazywała mi dużo czułości (z wzajemnością), planowaliśmy wspólną przyszłość. I NAGLE TRACH, KONIEC. Zaczęła być chłodna, unikała mnie, pojawiła się agresja słowna i fizyczna. Wszystko to mi spadło na łeb w trudnym momencie życia. Nie wdając się w szczegóły rozstaliśmy się w strasznej nienawiści, którą czuję do tej pory, a minęło już tyle lat.
Nie mogę zrozumieć jak można tak zrobić drugiej osobie, którą niby się kochało. Przecież to jest tak niewyobrażalny ból, a co najgorsze spadło to tak nagle. Na koniec dowiedziałem się jeszcze, że byłem drugą opcją, jak on jej nie chciał to wzięła mnie, drugi sort. Zryło mi to łeb strasznie. Do tej pory nie potrafię znaleźć sobie dziewczyny, coś tam próbuję, ale jak przychodzi co do czego, to nie mogę im zaufać.

Często rozmawiałem z różnymi dziewczynami na tematy związków. Podpuszczałem je, żeby się wygadały jak by postąpiły w pewnej hipotetycznej sytuacji, przykładowo wiedziałem, że daną dziewczynę kręci pewien typ faceta i porównywałem go do jej obecnego. Szkoda słów, na wyniki. Kobiety nie znają czegoś takiego jak honor. Sami spróbujcie tak podpuścić i sprawdźcie wyniki. Kobiety nie mówią prawdy, bo nie chcą wam sprawić przykrości, ale jak stworzycie odpowiednią atmosferę to mówią to, co myślą naprawdę.

I jak po tym wszystkim mam stworzyć zdrowy związek? Znając prawdziwą naturę kobiet stworzenie stabilnego, szczęśliwego związku nie jest możliwe. A sam siebie nie będę oszukiwał, że jest inaczej.

#zwiazki #milosc #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f9e98b90860c8092cf4979e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 111
@AnonimoweMirkoWyznania: Przykro mi, że Cię to spotkało, ale to nie znaczy, że to działa tylko w tę stronę. Mnie spotkało dokładnie to samo ze strony faceta. Kilka lat związku, wszystko super, idealnie i nagle z dnia na dzień zrobił się oschły, zimny. Zero wyjaśnień, brak chęci rozmowy, bo dla niego "pseudopoważne" rozmowy są żałosne. Miesiąc po rozstaniu nowa dziewczyna, a ja dochodziłam do siebie parę lat.
@bergamota: @pieczarrra: moja znajoma facet rzucil, bo rzekomo chcial się skupić na rozwoju duchowym.
Przy okazji twierdził, że jego dusza jest na którymś tan poziomie reinkarnacji i z kasty elfów (xD), a jej na innym i w poprzednim wcieleniu była w kaście elfy zwalczającej.
I jescze kilka ton pierdół teho typu.

Potem się okazało, że ten rozwój duchowy to tylek jakiejś "przewodniczki duchowej", która gdzieś tam poznał.
A kilka msc
AfrykańskiMarzyciel: @bergamota: @pieczarrra: @UprzejmaDama @Teraz pierwsza opcja

To przynosi ulgę, gdy wie się, że ktoś inny czuł to samo i rozumie jak to jest. Dzięki, że się tym podzieliliście, teraz mam trochę bardziej obiektywne podejście w tej kwestii. Życzę i wam żebyście byli szczęśliwi w swoich związkach i żebyście sobie z tym radzili lepiej niż ja do tej pory.

Zaakceptował: LeVentLeCri
@LeVentLeCri: jednej czy kilku? Ja chyba jedną lub dwie poznałem które nie są manipulatorkami.

Całe życie Was się uczy sztuki manipulacji i jak niszczyć facetów, a teraz w czasach większej swobody widać to jak na dłoni;)

Dokładnie tak, dlatego matki karmią dziewczynki prawą piersią a chłopów lewą, bo z prawej razem z mlekiem płyną tajniki manipulacji i plany zniszczenia rodu męskiego. A od przedszkola uczestniczymy w tajnych zgromadzeniach, żeby doskonalić tę