Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego na wykopie tak wielu facetów nienawidzi kobiet? Może po przeczytaniu tego wpisu zrozumiecie.

Byłem kilka lat w związku. Różnie bywało, ale w końcu zaczęło się układać, mieszkaliśmy razem. Kochałem ją, ona mnie też. Okazywała mi dużo czułości (z wzajemnością), planowaliśmy wspólną przyszłość. I NAGLE TRACH, KONIEC. Zaczęła być chłodna, unikała mnie, pojawiła się agresja słowna i fizyczna. Wszystko to mi spadło na łeb w trudnym momencie życia. Nie wdając się w szczegóły rozstaliśmy się w strasznej nienawiści, którą czuję do tej pory, a minęło już tyle lat.
Nie mogę zrozumieć jak można tak zrobić drugiej osobie, którą niby się kochało. Przecież to jest tak niewyobrażalny ból, a co najgorsze spadło to tak nagle. Na koniec dowiedziałem się jeszcze, że byłem drugą opcją, jak on jej nie chciał to wzięła mnie, drugi sort. Zryło mi to łeb strasznie. Do tej pory nie potrafię znaleźć sobie dziewczyny, coś tam próbuję, ale jak przychodzi co do czego, to nie mogę im zaufać.

Często rozmawiałem z różnymi dziewczynami na tematy związków. Podpuszczałem je, żeby się wygadały jak by postąpiły w pewnej hipotetycznej sytuacji, przykładowo wiedziałem, że daną dziewczynę kręci pewien typ faceta i porównywałem go do jej obecnego. Szkoda słów, na wyniki. Kobiety nie znają czegoś takiego jak honor. Sami spróbujcie tak podpuścić i sprawdźcie wyniki. Kobiety nie mówią prawdy, bo nie chcą wam sprawić przykrości, ale jak stworzycie odpowiednią atmosferę to mówią to, co myślą naprawdę.

I jak po tym wszystkim mam stworzyć zdrowy związek? Znając prawdziwą naturę kobiet stworzenie stabilnego, szczęśliwego związku nie jest możliwe. A sam siebie nie będę oszukiwał, że jest inaczej.

#zwiazki #milosc #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f9e98b90860c8092cf4979e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 111
OP: @LeVentLeCri: @Greensy: @JackDaniels: @Ponczo88:

Ech, wy macie rację. Odleciałem za daleko przez te emocje, które mi towarzyszą jak sobie o tym przypomnę, sprowadziliście mnie do rzeczywistości.

Nie wiem jak mam się z tym pogodzić, minęło tyle lat i wciąż mnie to boli tak samo. Wariuję już przez to.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
OP: I jak zwykle prawie wszystkie dziewczyny wolą pocisnąć takiej osobie, zamiast wyciągnąć pomocną dłoń, typowe. To akurat nie jest ekstrapolowanie, bo to się dzieje pod każdym takim wpisem. No ale słabość u facetów powoduje agresję kobiet, nic nowego.

@LeVentLeCri: Przez pewien czas chodziłem do psychologa, ale jej nie ufałem i miałem wrażenie, że chce mnie się pozbyć. Niedługo znowu spróbuję pójść po pomoc psychologiczną, jak to wszystko się uspokoi.
ŚwietlistaPani: @LeVentLeCri: śmieszne to co piszesz. Nie wyciąganie wniosków z błędów przeszłości to pchanie się w te same błędy. Op nie powinien nagle nienawidzić wszystkich kobiet, ale jednak wyciągnąć pewne wnioski z poprzedniej relacji by wiedzieć czego unikać s nowej. Pamietaj tez, ze ludzie to nie komputery, ze usuniesz plik z pamięci i wszystkie złe wspomnienia nagle znikaja xD

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua