Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@GoodSniper: Pamiętaj że to protesty głównie młodych ludzi. Skoro w kościołach mogą modlić się śpiewając, to dlaczego my nie możemy wyrażać tego w ten sam sposób?
  • Odpowiedz
@kiedysjuzmialemtukonto: Co? Teraz jakakolwiek opinia = 60 groszy? Jebnij się w łeb, po prostu po #!$%@? taki protest i tyle, #!$%@? w to wbijam, bez żadnej filozofii, wyszły idiotki pokrzyczeć, za nimi wyszli normalni Polacy i te mając taki potencjał ludzki, wolą #!$%@? tańczyć i rzucać gromkie #!$%@?Ć, no niezła wojna, pozdrawiam. ;)

@Veaon: Wiem, co też mnie bawi, nie mniej, raczej nie liczę na udany wydźwięk tych protestów, przez
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GoodSniper: Najlepszym możliwym sposobem na ukazanie pozytywnych intencji są protesty pokojowe. Kogo byś poparł? Ludzi wychodzących pokojowo na ulice z postulatami, czy agresywne grupy podpalające auta, budynki i raniące innych ludzi?
Najgorsze co można w tej chwili robić to zrazić do siebie poparcie innych poprzez akty agresji
  • Odpowiedz
@Kaelthas: @LazyPug: @Kaelthas: @LazyPug: Jak był Majdan na Ukrainie to wybacz, musieli się krwią pobrudzić, więc jeśli mowa o realnej zmianie to tak, lepiej wyrywać drzewka i chodniki demontować, spójrz prawdzie w oczy, takim staniem za wiele nie zwojują.

@kiedysjuzmialemtukonto: Wpierw wmawiałeś mi 60 groszy za wpis a teraz wmawiasz mi to, że dobrze mi z tym jak jest i bez protestów? Spoko, skończyłem dyskusję xD

@
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GoodSniper: Protesty trwają tydzień, ale już widać pierwsze odznaki ugięcia się przed postulatami. Dzisiejsza propozycja Dudy. Jak widać w jakimś stopniu to działa, choć daleko od spełnienia postulatu organizatorów marszów. Zapewne będą chcieli osiągnąć swój cel, jak nie w ten to inny sposób.
Aaaaale póki co widać na ulicach, że poparcie rośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kaelthas: Drzewka to były wyrywane jak PO była u władzy, PO zniknęło i nagle drzewka przestały się wyrywać, więc nie #!$%@? mi tutaj i nie rzucaj czymś, co się działo parę lat temu, bo od paru lat, marsz przebiega spokojnie i nikt drzewek nie wyrywa.

@Veaon: Może i tak, może trzeba czasu, ale mówię, dla mnie największą bolączką będzie to, jeśli teraz poparcie będzie rosło, rosło, rosło i nagle zacznie
  • Odpowiedz