Wpis z mikrobloga

Widzę, że od wczoraj wykop jest zasrany wpisami zielonek i max. dwuletnich, wcześniej nieaktywnych kont, o tym jak to:

- strajk kobiet jest głupi, bo mężczyźni też cierpią

- haha 14 letnie Julki chodzą na te manifestacje, niby po co, lepiej niech wracają odrabiać przyre

- nikt nie popiera postulatów i ludzie już nie chcą chodzić na te marsze

PiS zaczął wojnę informacyjną w internecie - nie dajcie się tym trollom. Sprawdzajcie kto pisze te wpisy, jak prześledzicie konta to większość z nich ewidentnie została stworzona tylko po to, by pisać narrację PiS. Jeśli słyszycie swoich znajomych, którzy to powtarzają bo przeczytali w necie, to ich uświadomcie że nie piszą tego zwykli ludzie, tylko opłaceni pracownicy firemek założonych przez PiS właśnie w celu wojny informacyjnej. To samo robi Putin, to są ruskie metody.

#protest #aborcja #moderacjacontent @Moderacja
  • 39
A wiesz czemu? Bo te marsze są dowodem na to, że Polacy potrafią się zjednoczyć, że mają dość tego co ten rząd robi z naszym krajem i chcą ze sobą rozmawiać, dogadać się i stworzyć normalne państwo. To jest najważniejsze i najpiękniejsze.


@whiteglove: tylko, że publikacja często skrajnie lewicowych postulatów tego marszu, doprowadza do odwrotu ludzi od tego, bo ludzie o lewicowych poglądach w Polsce stanowią mały procent, co pokazują chociażby
@Adams_GA dlatego ludzie dalej idą z hasłem ****, bo ich jest po prostu więcej. Rozumiem, że najlepiej siedzieć w domu i narzekać, bo "w sumie popieram protesty, ale nie ma żadnej grupy którą popieram w 100%, więc będę siedział w domu i marudził i czekał na wybory, których już nie będzie bo żyjemy w autorytarnym kraju" ¯_(ツ)_/¯
@whiteglove: nie chodzi o to że żadnej grupy ktoś nie popiera w 100%, tylko zawłaszczanie tych protestów przez samych organizatorów, którzy będą np. Hołowni mówić że ma #!$%@?ć, podczas gdy biorą w nich udział też jego wyborcy i to myślę w znacznej części. Każdy powinien mieć prawo brać udział w tym proteście, tymczasem już się zaczynają podziały bo organizatorzy sobie coś ubzdurali, takie jest moje zdanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@whiteglove: mam 11 letnie konto i nikt mi nie płaci, nie oglądam TVP, tylko materiały na wykopie, widzę jak wygląda ten protest i jakie są postulaty i mi się to nie podoba, gdzie moje 60 groszy?
@solomun_pdg: no jak ktoś nie protestowal wcześniej to nei może protestować teraz? Oczywiście że może.

Jak rolnicy głosowali na PiS to nie mogą oprotestować Piątki Kaczyńskiego?

Jak ktoś głosowali na Konfe bo wolna gospodarka to nie może głosowa przeciw reformom społecznym które konfa popiera?

Usuń konto zielonko.
A PiS doskonale o tym wie, dlatego wypuścił trolle mające podzielić protestujących.


@whiteglove: PiS wypuścił Lempart? Ja się zgadzam ze wszystkim i też uważam, że skoro udało nam się zjednoczyć we wspólnym celu to wykorzystajmy to. No tylko że cele są proste i nie są to takie cele jakby lewaki chciały.

To nie PiS podrzucił Lempart do Strajku Kobiet, ona tam była od początku a teraz robi PiSowi wspaniałe przysługi -
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@whiteglove: napisz jeszcze ze ten no pis im placi xD

Mi, na 6 letnim koncie na ktorym od dawna mam takie poglady, tez zapewne pis placi xD

Śmieszni jesteście nie dopuszczajac do umyslu ze nie cale spoleczenstwo was popiera.