Wpis z mikrobloga

Widzę, że od wczoraj wykop jest zasrany wpisami zielonek i max. dwuletnich, wcześniej nieaktywnych kont, o tym jak to:

- strajk kobiet jest głupi, bo mężczyźni też cierpią

- haha 14 letnie Julki chodzą na te manifestacje, niby po co, lepiej niech wracają odrabiać przyre

- nikt nie popiera postulatów i ludzie już nie chcą chodzić na te marsze

PiS zaczął wojnę informacyjną w internecie - nie dajcie się tym trollom. Sprawdzajcie kto pisze te wpisy, jak prześledzicie konta to większość z nich ewidentnie została stworzona tylko po to, by pisać narrację PiS. Jeśli słyszycie swoich znajomych, którzy to powtarzają bo przeczytali w necie, to ich uświadomcie że nie piszą tego zwykli ludzie, tylko opłaceni pracownicy firemek założonych przez PiS właśnie w celu wojny informacyjnej. To samo robi Putin, to są ruskie metody.

#protest #aborcja #moderacjacontent @Moderacja
  • 39
@CharlieNeverForgotten ja całym sercem wspieram wszystkich ludzi, którzy chodzą na manifestacje, niezależnie od tego czy są za całkowitą legalizacją czy za kompromisem, za walką o prawa kobiet czy wszystkich Polaków. A wiesz czemu? Bo te marsze są dowodem na to, że Polacy potrafią się zjednoczyć, że mają dość tego co ten rząd robi z naszym krajem i chcą ze sobą rozmawiać, dogadać się i stworzyć normalne państwo. To jest najważniejsze i najpiękniejsze.
@whiteglove: najbardziej dziwi mnie nawet jeżeli kto jest przeciwnikiem aborcji to nie jest przeciwko temu że PiS chce przeprowadzić takie zmiany w czasie epidemii. Perfidne wykorzystanie sytuacji dla swoich celów, takie cos nie powinno mieć miejsca w polityce, jak by rusyjskie wojska weszli do Polski to PiS pewnie by zajął się konfiskata prywatnych mediów i wprowadził 10 nowych podatków.

Szkoda mi każdego kto popiera tą partię polityczną.
@whiteglove: A odcięliście się od strajkukobiet? Bo chyba głównie chodzi o tolerancję i kulturę Pani Lempart która jest taką samą szowinistką jak Ci których chce zwalczać...
@jakubz po pierwsze, w języku polskim "Ci" zaczyna się dużą literą, gdy zwracasz się do kogoś bezpośrednio. Na przykład "Dziękuję Ci".

Po drugie nie wiem jacy wy i do kogo mówisz, bo ja idę na te marsze po prostu z potrzeby pokazania swojego sprzeciwu, tak jak masa innych osób. Tych z konkretnych organizacji nie ma procentowo tak dużo.
@Painting-colors-in-the-dark: Twój argument można odwrócić. Gdy PiS-owskie dziadostwo #!$%@?ło kraj, to juleczki wesoło żyły w swoim kolorowym świecie strzeżonych osiedli i netflixa i miały na wszystko #!$%@?. Gdy temat zahacza o magiczne ruchańsko i świętą TZIPĘ to jeb, julkowa rewolucja. A potem się dziwicie z szydery o skaczących po bolcach juleczkach, których nic poza w pełni dostępną skrobanką nie interesuje.