Wpis z mikrobloga

@Pink_Floyd: Po pierwsze nigdy do głowy by mi nie przysz,ło że będę miał szansę polemizować z absolutną legendą ( ͡ ͜ʖ ͡). No chyba że tylko się podszywasz... to też nie jest nieprawdopodobne'

Po drugie

rozumowanie ma jedną drobną dziurę - nie da się wypisać z KK.

To akurat nie jest dziura. To co sobie myśli KK w ogóle nie powinno tu mieć znaczenia. Jedynie twoja
@running:

Po pierwsze nigdy do głowy by mi nie przysz,ło że będę miał szansę polemizować z absolutną legendą ( ͡ ͜ʖ ͡).

Och, jak mi miło, że w tak krótkim czasie zdobyłem takie uznanie na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No chyba że tylko się podszywasz... to też nie jest nieprawdopodobne'

Nie, jestem tym samym Pink Floydem od czasu założenia konta

A
@kezioezio: Bardzo infantylne podejście spłycające problem aborcji.
O ile dylemat życie upośledzonego płodu vs godność osobista i zdrowie kobiety (również to psychiczne) większość ludzi jest w stanie rozstrzygnąć na korzyść kobiety, o tyle dylemat życie całkowicie zdrowego płodu vs komfort życia kobiety jest już znacznie poważniejszy. Jakby nie patrzeć to w tym drugim przypadku pozbywasz się płodu, który za kilka miesięcy byłby zdrowym i pełnoprawnym człowiekiem oraz obywatelem.
Spora część ludzi
@kezioezio: co ma kościół katolicki do wyroku trybunału konstytucyjnego. Jesteście wszyscy jebnięci. Nie tak dawno krzyczeli KON STY TU CJA a teraz plują na konstytucję. Dzisiaj niszczą kościoły a za miesiąc będą śpiewać "bóg się rodzi". No debile #!$%@?. Pretensje to sobie możecie mieć do rządów w 97 roku kiedy uchwalali konstytucję.
@falden: uważam, że każdy powinien mierzyć się ze swoim własnym sumieniem, aczkolwiek na ten moment nie sądzę, że Polki są gotowe na aborcję na życzenie. A winić można TYLKO I WYŁĄCZNIE naszą edukację seksualną, która leży. Jestem pewna, że w 60% nie mają pojęcia jak działa tabletka po, jak przebiega i o co chodzi w wyłyżeczkowaniu macicy. Dodatkowo nie ma stu procentowej metody antykoncepcji, zwykle zawahanie organizmu kobiety może sprawić, że
@falden: Moim zdaniem jak ktoś myśli o aborcji czyli o zabiciu dziecka to lepiej dla dziecka by to zrobili :D
Jak się urodzi nic dobrego go nie czeka nawet jak będzie zdrowy ;P
By mieć dziecko trzeba mieć kilka rzeczy na raz:
- parę rodziców którzy się dogadują i są sprawdzeni
- $$$$$$
- kariere/pewną pracę zdrowie i motywacje
- odpowiedni wiek
Dziecko to poważna inwestycja jak ktoś ma wpadke/chore dziecko/nie