Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 434
A ja mam taki apel, szczególnie do pań. Równość nie równa się przywilejom. Temat aborcji przelał czarę, ale to nie znaczy, że jest to jedyna rzecz, jaką pis #!$%@?ł, więc apeluję do feminazistek, żeby przestały widzieć tylko swoje macice, bo zniechęcając swoim fanatyzmem wszystkich, jeszcze niepewnych ludzi i tych o wypośrodkowanych poglądach, zostaniecie garstką same i tym samym zniweczycie potencjał protestów, które mogą obalić pisowski katoliban.

Zdecydujcie się do #!$%@?, czy walczycie o równe prawa dla wszystkich, szanując wszystkich, czy walczycie o swoje roszczeniowe chore postulaty. Przy obalaniu rządu, czy wam się to podoba, czy nie, chodzi o większość.

Jako kobieta NIE popieram tych debilnych, roszczeniowych "oficjalnych" postulatów strajku kobiet. Popieram marsze i protesty przeciw obecnej władzy i dla równości WSZYSTKICH ludzi.

Mam nadzieję, że strajk kobiet zostanie oddany w ręce kogoś o jaśniejszym umyśle, kto poprowadzi to rozsądnie i wszyscy wspólnie będą mogli zawalczyć o lepszą przyszłość dla KAŻDEGO.

A to są moje postulaty:

- obniżenie podatków

- przywrócenie kompromisu aborcyjnego bądź wprowadzenie legalnej aborcji do 12 tygodnia na życzenie (ale w tym przypadku płatne)

- tabletki "po" dostępne bez recepty

- rzetelnej nauki edukacji seksualnej oraz wprowadzenie do szkół nauk psychologicznych, które będą ułatwiały zrozumienie siebie oraz innych, życie w społeczeństwie i wzajemne szanowanie się ludzi.

- usunięcie religii z lekcji w szkołach (mogą być w budynkach szkół lub kościele jako dodatkowe zajęcia pozalekcyjne, opłacane przez kościół lub datki od osób zainteresowanych) lub rozpoczęcie nauki o wszystkich religiach po równo, jako nauka o świecie i jego zagadnieniach- w końcu to przedmiot "religia" a nie "religia katolicka".

- natychmiastowe zaprzestanie finansowania w jakikolwiek sposób kościoła. Jedyne finanse z państwa mogą iść na renowację budowli kościołów zabytkowych. Kościół również ma zacząć płacić podatki- jak każdy

- natychmiastowe dofinansowanie edukacji oraz opieki zdrowotnej.

- przywrócenie telewizji publicznej i karanie za manipulacje sprzyjające tylko jednej partii.

- usunięcie niedziel niehandlowych.

- usunięcie już wdrożonych absurdalnych podatków, takich jak podatek na cukier rozszerzony na słodziki i miody, co rzekomo miało być walką z otyłością.

- obowiązkowe testy DNA przed zarządzeniem alimentów w przypadku niepewności mężczyzny co do ojcostwa.

- usunięcie terminu, w którym mężczyzna może się zrzec nieswojego dziecka, po którym upływie musi płacić alimenty na nieswoje dziecko.

- usunięcie patologii jaką jest przyznawanie znacznie częściej kobietom praw do dziecka, nie zważając na sytuację i fakt możliwości lepszego wychowania oraz lepszej jakości życia z ojcem.

- bezwzględne karanie osób dopuszczających się alienacji rodzicielskiej zarówno bez jak i z wyrokiem sądu.

- ogólno dostępny jasny wykaz szpitali, poradni oraz bezpośrednio lekarzy, którzy wykonają wszystkie zabiegi nie powołując się na klauzulę sumienia.

- usunięcie nadmiernej ilości zbędnych urzędników

- zrównanie wieku emerytalnego

Na pewno coś mi umknęło, ale wydaje mi się, że główne i najważniejsze wypisałam. **** i feminazistki.

#oswiadczenie #takaprawda #protest #przemyslenia #aborcja #strajkkobiet
  • 90
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@night_witch95: co Ty masz 8 lat? Każda opozycja jest kontrolowana, zwykły szary człowiek nigdy nie zostanie liderem któremu ktoś pozwoli głosić postulaty
@HungarianBookSmuggler: Też bardzo dobry postulat. Posiadanie ''pleców'' gdziekolwiek powinno być zaorane. Aktualnie ręka rękę myje, są osoby nietykalne, tak nie może być w cywilizowanym kraju.

@Bordomir: Oszczędności należy wprowadzić wszędzie, nawet w miejscach pozornie mało finansowanych. Tak, zabrać urzędnikom, zabrać też wszelkie absurdalne dodatki takie jak 500+, albo przynajmniej dopracować to tak, żeby patologia nie dostawała, co też by zmniejszyło ilość tych zasiłków na bezrobotne patusy z wyboru. Wszystko zabrać
@dafto: Za nadmierną wolnością też nie jestem, jednak uważam, że większość ludzi to idioci i czasem trzeba ich przyhamować, natomiast na pewno nie w takim natężeniu, jak jest teraz. Człowiek chce cokolwiek załatwić, jeb stosy papierków, miesiące oczekiwania, łaskawe pozwolenie i tak ze wszystkim, absurd goni absurd. Tak naprawdę jest tyle rzeczy do naprawy w państwie, że nierealnym jest, by to w ogóle było wykonane. Niestety. Zawsze gdzieś się wkradnie jakiś
@night_witch95: zgadzam się ze większością postulatów, ALE

- obowiązkowe testy DNA przed zarządzeniem alimentów w przypadku niepewności mężczyzny co do ojcostwa.


Tu bym chętnie zrobiła inaczej - obowiązkowe testy DNA po urodzeniu każdego dziecka. Normalnie kobieta może poczuć się dotknięta, że mężczyzna chce zrobić test DNA, bo tym samym sugeruje, że się puszczała. Przy takim obowiązku nie może mieć pretensji do męża/chłopaka, że jej nie ufa, a mężczyzna jest zapewniony, że
@night_witch95: A dlaczego aborcja miałaby być płatna? Powinna być darmowa, jak w całej ue. I do 6-tego miesiąca - tak też jest już w prawie całej europie. Bo dlaczego tylko do 3- ego miesiąca? Bo nagle po 3-cim miesiącu płód staje się dzieckiem? Buehe.
@night_witch95: Przysięga mówi o tym, że mają służyć chorym, a klauzula sumienia w żaden sposób nie jest tego przeciwieństwem. Jest ona potrzebna, aby państwo nie mogło narzucić swojego światopoglądu każdemu człowiekowi. Kiedyś przeprowadzano taki zabieg, nazywał się lobotomia. Uważasz, że to leczenie? Dalej, tworzenie takiej listy zakrawa o absurd. Lekarz nie ma obowiązku mieć ani stałego sumienia, ani przewidywać każdej możliwej sytuacji, ani uzewnętrzniać się ze swoimi poglądami. Natomiast już teraz
@night_witch95: Antykoncepcja i testy DNA darmowe, a aborcja płatna? I to mieszane podejście do aborcji na życzenie? "jako kobieta" buahahaha, jaaaaaaasne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co jak co, ale skończ udawać kobietę, chłopaczku. Nie znam kobiety, która miałaby cokolwiek do legalnej aborcji (nie wliczając kato-fanatyczek, ale nawet większość katoliczek popiera aborcję na życzenie) Od razu widać, żeś facet. I to w dodatku mało obiektywny.