Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 434
A ja mam taki apel, szczególnie do pań. Równość nie równa się przywilejom. Temat aborcji przelał czarę, ale to nie znaczy, że jest to jedyna rzecz, jaką pis #!$%@?ł, więc apeluję do feminazistek, żeby przestały widzieć tylko swoje macice, bo zniechęcając swoim fanatyzmem wszystkich, jeszcze niepewnych ludzi i tych o wypośrodkowanych poglądach, zostaniecie garstką same i tym samym zniweczycie potencjał protestów, które mogą obalić pisowski katoliban.

Zdecydujcie się do #!$%@?, czy walczycie o równe prawa dla wszystkich, szanując wszystkich, czy walczycie o swoje roszczeniowe chore postulaty. Przy obalaniu rządu, czy wam się to podoba, czy nie, chodzi o większość.

Jako kobieta NIE popieram tych debilnych, roszczeniowych "oficjalnych" postulatów strajku kobiet. Popieram marsze i protesty przeciw obecnej władzy i dla równości WSZYSTKICH ludzi.

Mam nadzieję, że strajk kobiet zostanie oddany w ręce kogoś o jaśniejszym umyśle, kto poprowadzi to rozsądnie i wszyscy wspólnie będą mogli zawalczyć o lepszą przyszłość dla KAŻDEGO.

A to są moje postulaty:

- obniżenie podatków

- przywrócenie kompromisu aborcyjnego bądź wprowadzenie legalnej aborcji do 12 tygodnia na życzenie (ale w tym przypadku płatne)

- tabletki "po" dostępne bez recepty

- rzetelnej nauki edukacji seksualnej oraz wprowadzenie do szkół nauk psychologicznych, które będą ułatwiały zrozumienie siebie oraz innych, życie w społeczeństwie i wzajemne szanowanie się ludzi.

- usunięcie religii z lekcji w szkołach (mogą być w budynkach szkół lub kościele jako dodatkowe zajęcia pozalekcyjne, opłacane przez kościół lub datki od osób zainteresowanych) lub rozpoczęcie nauki o wszystkich religiach po równo, jako nauka o świecie i jego zagadnieniach- w końcu to przedmiot "religia" a nie "religia katolicka".

- natychmiastowe zaprzestanie finansowania w jakikolwiek sposób kościoła. Jedyne finanse z państwa mogą iść na renowację budowli kościołów zabytkowych. Kościół również ma zacząć płacić podatki- jak każdy

- natychmiastowe dofinansowanie edukacji oraz opieki zdrowotnej.

- przywrócenie telewizji publicznej i karanie za manipulacje sprzyjające tylko jednej partii.

- usunięcie niedziel niehandlowych.

- usunięcie już wdrożonych absurdalnych podatków, takich jak podatek na cukier rozszerzony na słodziki i miody, co rzekomo miało być walką z otyłością.

- obowiązkowe testy DNA przed zarządzeniem alimentów w przypadku niepewności mężczyzny co do ojcostwa.

- usunięcie terminu, w którym mężczyzna może się zrzec nieswojego dziecka, po którym upływie musi płacić alimenty na nieswoje dziecko.

- usunięcie patologii jaką jest przyznawanie znacznie częściej kobietom praw do dziecka, nie zważając na sytuację i fakt możliwości lepszego wychowania oraz lepszej jakości życia z ojcem.

- bezwzględne karanie osób dopuszczających się alienacji rodzicielskiej zarówno bez jak i z wyrokiem sądu.

- ogólno dostępny jasny wykaz szpitali, poradni oraz bezpośrednio lekarzy, którzy wykonają wszystkie zabiegi nie powołując się na klauzulę sumienia.

- usunięcie nadmiernej ilości zbędnych urzędników

- zrównanie wieku emerytalnego

Na pewno coś mi umknęło, ale wydaje mi się, że główne i najważniejsze wypisałam. **** i feminazistki.

#oswiadczenie #takaprawda #protest #przemyslenia #aborcja #strajkkobiet
  • 90
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@2-aminopirydyna: niech będą, lubię, jak idioci się podpisują w komentarzach ( ͡º ͜ʖ͡º) Grunt, to żeby się nie dać przekrzyczeć garstce skrajnych łbów, które robią wszystko, żeby zniszczyć te protesty i doprowadzić do dalszego panowania pisolandu
  • Odpowiedz
@night_witch95: Oglądając relacje z protestów to większość ludzi myśli że matki będą rodzić dzieci kosztem swojego życia co jest bzdurą i mało kto chce zabijania dzieci z zespołem Downa czy innymi lekkimi wadami. Wszyscy mówią o wadach letalnych jak np bezmózgowie. Gdyby ludzie zbadali sprawę to by zmienili zdanie. Ponieważ kompromis aborcyjny zawierał istotne wady np. można było dziecko uśmiercić z powodu samego podejrzenia o zespół Downa czy z powodu braku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@PyCzys: Tak tak, ci z konferencji dużo piszą, a potem robią na odwrót ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zgodzę się, że poszła nieprawdziwa informacja odnośnie całkowitego zakazu aborcji, a mowa tylko o przypadkach wad letalnych, niemniej, ten kompromis nie powinien być ruszany. Protesty są słuszne i dla mnie ważniejsze jest życie w pełni rozwiniętej, czującej istoty ze świadomością, bagażem doświadczeń i bliskimi wokół, niż płód, który można w
  • Odpowiedz
@night_witch95: Konfederacja zawsze była za życiem! Bycie Pro Live nie ma nic do religii tu chodzi o wartość życia człowieka. Prawda jest taka że gdy komórka jajowa łączy się z plemnikiem to powstaje zygota z nowym DNA które zawiera schemat budowy przyszłego człowieka czyli jego płeć, wzrost, kolor oczu itd. Od tego momentu komóra się dzieli i budowany jest nowy człowiek i nie ma znaczenia że usuniemy dziecko wcześniej lub później
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@PyCzys: Nie masz prawa decydować za dziecko czy chce przyjść na ten brutalny świat, czy nie. Serio #!$%@?? Dalej ludzie wyskakują z tak absurdalnym, hipokrytycznym argumentem, który można odbić jak piłeczkę? No litości.

Niech ci wszyscy prolife zajmą się już żyjącymi osobami, niech adoptują niepełnosprawne dziecko, idą na wolontariat wspomagać osoby z chorobami psychicznymi takimi jak depresja i niech wspomagają finansowo osoby niepełnosprawne i rodziny z niepełnosprawnymi dziećmi, których na nic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@diogene: ani jedno ani drugie. Słaby argument by kogokolwiek próbować przekonywać nim do protestów. I przede wszystkim, to mów skrajnym feministkom, bo to nie ja mam problem z jednoczeniem się w protestach przeciw PiS, to one każą wszystkim #!$%@?ć. Nie ten adres ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@night_witch95: no ale ja bez złośliwości pytam, nie popierasz protestów bo nie sa w 100% zgodne z twoimi poglądami? Zatem lepiej by ich nie było? Bo nie rozumiem, dałaś całą litanię grzechów organizatorów, efektem jest to że nie dołączysz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@diogene: ja wiem, że bez złośliwości, przecież nic takiego nie powiedziałam.

Pisałam wyraźnie, że popieram ogólnie protesty, które mają szansę iść przeciw PiSowi i będą dla wszystkich. Aktualnie jeszcze popieram. Jeżeli feminazistki dalej będą próbowały zawłaszczyć sobie 100% praw do postulatów, robić sobie monopol na prawdę, dalej będą każdemu innemu kazać #!$%@?ć i będą dzielić ludzi swoją głupotą, to tam już nie będzie z kim i po co protestować. Gwarantuję, że
  • Odpowiedz
Moje sugestie:
- Finansowanie Kościoła powinno się odbywać przez przekazywanie ustalonego procentu dochodu od osób deklarujących się jako wierzące.

- Analogicznie powinny być finansowane partie polityczne, przy rozliczeniu podatkowym obywatel deklaruje jaką partię polityczną chce sponsorować. Stała kwota niezależna od dochodu obywatela. Przy braku deklaracji dotacja jest dzielona wg. obecnego systemu opartego na wyniku ostatnich wyborów.

- Całkowite przebudowanie systemu zdrowia. Każdemu powinien bezpłatnie przysługiwać standardowy pakiet medyczny. Dodatkowo mechanizm ubezpieczeń dla
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Sonnenschutzsysteme: tak wojująca feministko, każdy kto się nie zgadza z twoimi debilizmem jest trollem. To nie ja będę zmieniać portal, to ty idź być tępą gdzie indziej. Macie JESZCZE szerokie poparcie, bo dopiero te głosy do ludzi zaczynają dochodzić i to WY dzielicie ludzi przywłaszczając sobie prawo do manifestacji o absurdalne postulaty, mając w dupie i każąc #!$%@?ć wszystkim innym. To już nawet nie jest hipokryzja, to jest tępota na miarę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Jossarian: jak sprawdzisz które osoby są wierzące? Aktualnie statystyki biorą po osobach ochrzczonych. Tak też by mogli być, ale w sumie nie widzę różnicy pomiędzy podatkiem na kościół, a DOBROWOLNYM wpłaceniem osób zainteresowanych- choć właściwie różnica jest, to drugie byłoby bardziej wiarygodne.

I w taki oto sposób byłyby finansowane partie dające na patologię czyli... Kółeczko zatoczyłoby koło. Pamiętaj, że głupców jest niestety więcej. Zobacz ile ludzi wychodzi na ulicę, #!$%@? wszystkich,
  • Odpowiedz
@night_witch95: normalnie sprawdzisz - można się będzie zarejestrować w urzędzie skarbowym i na tej podstawie płacić np. 10% podatku na kościół. Ciekawe ilu wierzących by się okazało że mamy. Tak jak jest w Niemczech.
  • Odpowiedz