Wpis z mikrobloga

@to_niezle: No to spróbuj pochować swojego dziadka albo nawet rodzica XDD mojej koleżanki ojciec zmarł nagle i klecha powiedział, że ŻADNYCH ZNIŻEK NA POGRZEB, NIE MA MOŻLIWOŚCI, nie dość, że przeżywali tragedię, to jeszcze musieli biegać po pożyczki
  • Odpowiedz
@to_niezle: no tak, bo żeby być "dzieckiem Bożym" i otrzymać niezbędny do "życia wiecznego" sakrament trzeba sypnąć magikowi odpowiednią ilość pieniążków, inaczej wieczne potępienie xD nawet mi nie żal tej twojej "wspólnoty" widząc, jak traci swoje "owieczki" przez takie postępowanie
  • Odpowiedz
@to_niezle: #!$%@? się w moje życie z butami,
wierni mi nakazują jak postępować bo tak powiedział pambuk. KK miesza się do polityki, dostaje pieniądze z naszych podatków chociaż sam ich nie płaci.
  • Odpowiedz
@sehnsucht: akurat ja nie jestem katolikiem, ale czepianie się jakiejś wspólnoty, że przestrzega swoich zasad jest śmieszne.
@Haziux: w jaki sposób KK #!$%@? ci się w życie? Zmuszają cię do czegoś? I to, że kościół nie płaci podatków jest mitem.
  • Odpowiedz
@goodOldSaracen: a powiedz mi dlaczego ma mnie to obchodzić?
Słucham, dlaczego jako osoba niewierząca mam płacić na kościół? Dlaczego Państwo płaci Kościołowi?
Jak założyli sobie instytucje to niech sobie ją utrzymują, nic mi do ich spraw a każdy płaci.
  • Odpowiedz
@to_niezle: Dobra, nie przeczytałeś za dobrze to jeszcze raz.
Kościół w taki sposób #!$%@? się w moje życie:
- część moich podatków idzie na KK chociaż nie mam z nim nic wspólnego
- na bieżąco jestem umoralniany przez członków KK. W telewizji Państwowej, na portalach internetowych jest kierowana do mnie gadka że nie wolno tego albo tamtego bo tak powiedział dziadek na chmurce
- na terenach państwowych (miejsca publiczne) znajduję wiele symboli KK (kapliczki w lasach, krzyże w szkołach i instytucjach). Nie można obchodzić się z homoseksualizmem ale z wiarą już tak?
- zostałem ochrzczony wbrew mojej woli. Powiesz - no to przecież to wina moich rodziców a nie KK, ano nie do końca. Brak chrztu skazywał na ostracyzm te 30 lat temu, słowa księdza znaczyły więcej
  • Odpowiedz
@Haziux: a babcia żony, co żyje za 1200zł miesięcznie zapłaciła za pogrzeb syna 1500zł w kościele
w zamian Pan w sukience #!$%@?ł na kolanie mszę, na cmentarzu przeczytał 3 wierszyki i pierwszy pojechał w #!$%@?
  • Odpowiedz