Wpis z mikrobloga

@Haziux: ahh chciałbym zobaczyć miny tych ludzi, zdziwionych że musza jednak płacić za kilka słów i pokropienie wodą przez obcego typa w sukience xD
  • Odpowiedz
@sehnsucht: akurat ja nie jestem katolikiem, ale czepianie się jakiejś wspólnoty, że przestrzega swoich zasad jest śmieszne.


@to_niezle: ona pewnie z tych komunistek co by chciała, żeby aborcja i antykoncepcja była "darmowa" (czyli fundowana z podatków).
  • Odpowiedz
@lilsaio: kurde, link szybko wygasa.
tu daje tekst:

Drodzy parafianie
W związku z bardzo trudnym dla nas wszystkich
czasem pandemii Covid-19 wielu z Was znalazło się
  • Odpowiedz
@Haziux: jak ktoś nie był nigdy w kościele to pewnie nie wie, ale to od zawsze można było załatwić sakramenty za darmo. raczej to była inicjatywa ludzi, że glupio brać cos od kogoś za darmo, ale jak ktoś nei chciał czy nie miał to nie było nigdy obowiązku dawania pełnej koperty
  • Odpowiedz
@Haziux ale taguj #gimboateizm. Nie uwierzę, że ktoś dojrzały psychicznie poświęcił czas na napisanie tekstu, wydrukowanie tego, ale już totalnie nie uwierzę, że ktoś w pełni władz umysłowych pomyślał, że dobrym pomysłem jest rzeczywiście zorganizować wieszanie tych ulotek na kościołach xD szczerze to ile ty masz lat? dzwonienie dzwonkiem na plebanię i uciekanie to domena gimnazjalistów. jeżeli jesteś gimbusem to zrozumiem
  • Odpowiedz