Wpis z mikrobloga

pod wamem jest ok, a na kościele nie jest ok


@AdamES: Żadne niszczenie cudzej własności nie jest ok. Kłopot, gdy tzw. "mass media" pochwalają gdy robi to grupa w ich interesie. A potem zdziwienie, że akcja powoduje reakcje.
Wczoraj jakaś artystka opublikowała plakaty (i zachęcała do pobrania - nie powiem, przynajmniej poprawne) i okrasiła to komentarzem : Kaczyński wzywa do przemocy (po angielsku by było bardziej światowo). Toż to logika
  • Odpowiedz
@JaTuNowy: tylko szkoda że nie dopilnowali patologii u siebie. Lewaki, razemy itd już mówili wyraźnie żeby nie ruszać kościołów i nie malować po ścianach (nagle kibice są oburzeni xD), to kibice i tak chodzą po mieście i biją ludzi
  • Odpowiedz
co ma przejście pod wamem do kościoła? Jak dla ciebie mazanie na ścianie przejścia podziemnego i ścianie kościoła jest bez różnicy to nie mamy o czym rozmawiać. Sam jestem ateistą ale jestem w stanie zrozumieć #!$%@? tych środowisk na dewastacje ich świątyń. Ciebie najwyraźniej to przerasta.


@JaTuNowy: ja #!$%@?. Moim zdaniem większym problemem jest pomalowanie chodnika niż kościoła. Chodnik nic nikomu nie zrobił, a kościół spowodował i popiera zaostrzenie prawa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JaTuNowy: taa, a potem ta sama grupa kiboli w czasie marszu niepodległości albo parady lgbt #!$%@? połowę miasta wyrywając ławki, paląc tęczę itp ( ͡° ͜ʖ ͡°) hipokryzja level over 999999
  • Odpowiedz
@JaTuNowy: Niezłe debile, bronią kościoła jednocześnie będąc za prawem do aborcji, której kościół jest całkowicie przeciwny xD. Potężne prawackie rozdwojenie jaźni.
  • Odpowiedz