Wpis z mikrobloga

@AdamES: co ma przejście pod wamem do kościoła? Jak dla ciebie mazanie na ścianie przejścia podziemnego i ścianie kościoła jest bez różnicy to nie mamy o czym rozmawiać. Sam jestem ateistą ale jestem w stanie zrozumieć #!$%@? tych środowisk na dewastacje ich świątyń. Ciebie najwyraźniej to przerasta.

i to chyba głównie lksu

a i to przejście było głownie malowane przez wszystkich, grafów eŁKSy były z dwa zanim odmalowali co chyba nie
@AdamES: Sprejowanie przejścia, czy kościoła nie jest ok, jednak nie porównujmy tych konstrukcji do siebie, ok?
Kościoły, meczety i podobne temu to miejsca kultu, nierzadko są zabytkami. Często mają za sobą historię, i są po prostu piękne. Dlatego uważam, że jest różnica pomiędzy sprejowaniem kościołów i innych budowli. Zatem napis na murach kościoła/zabytku wzbudza we mnie odruch wymiotny, a napis na pobazgranym peronie, już takich emocji nie wzbudza. Nie znaczy to,
@konstelacjaniesamowitosci: Nie porównuję konstrukcji. Tylko mówię o hipokryzji.
"SEBA IDZIEMY BRONIĆ KOŚCIÓŁ!!! OK, ALE PO DRODZE #!$%@? SOBIE "ŁKS/RTS/wpisz cokolwiek innego" NA ŚCIANIE"

I uwierz mi, że niszczenie zabytków mnie bardzo boli. I tak samo byłem #!$%@? jak dresy spaliły schron na brusie i jak byłem zwiedzać kilka dni temu zamek Czocha i poznałem jego historię.
AdamES - @konstelacjaniesamowitosci: Nie porównuję konstrukcji. Tylko mówię o hipokry...

źródło: comment_1603955003efCGIP1G5Tob0kFje3CfC2.jpg

Pobierz
Hipokryzja to nie rigcz.


@Piz-dur: I tu Ci mogę podać rękę. Bo jak inaczej nazwać to, że tej karyny nie obchodziły strajki przedsiębiorców i rolników, spowodowane niszczeniem gospodarki, ale już wyszła z hasełkami o gospodarce, na strajk aborcyjny. Hipokryzja w czystej postaci.