Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rorf46: ale jak to? Przecież same lewusy twierdzą że każda rewolucja musi mieć swoje ofiary, po tym jak na przykład pobito jakiegoś ksiedza przed wczoraj? a teraz płaku płaku? To o co chodzi?
  • Odpowiedz
strona katolicka


@HuLLaJNoGa: A kto ze strony katolickiej kazał atakowac przypadkowych Polaków? Ksieza mówili tylko o obronie kosciołów w razie gdyby ktos chcial je malowac. Wiec nie strona katolicka, ale pisowscy ORMOwcy.
  • Odpowiedz
@rorf46: i teraz tak, jak to było? Kto sieje wiatr, ten zbiera burze? Zdziwieni, że po serii ataków na katolików, wywieszania flag lgbt na pomnikach i miejscach kultu, robienia burd w Kościołach, skandowania agresywnych i wulgarnych haseł, nagle znajdują się ludzie, którym się to nie podoba i reagują w ten sposób.
  • Odpowiedz
@rorf46: Czy niszczenie budynków, wywieszanie flag lgbt, wulgarne hasła, zakłócanie mszy jest ok i jak najbardziej usprawiedliwione w twoich oczach? Czy reakcja narodowców jest adekwatna do tego co się dzieje? Najbardziej na tym cierpią normalne kobiety, które chcą brać udział w proteście przeciwko zaostrzaniu prawa do aborcji, a wykorzystują to skrajnie lewicowe ugrupowania, którym się już śni po nocach obalenie rządu i wprowadzenie kompletnej anarchii. Te protesty już dawno wymknęły
  • Odpowiedz
@rorf46: potrafisz czytać ze zrozumieniem? kto sieje wiatr, ten zbiera burze. Nie mi oceniać czy forma protestu jest ok i usprawiedliwiona, ale trzeba się zawsze liczyć z konsekwencjami swoich czynów.
  • Odpowiedz
@musq: narodowcy dla mnie zawsze byli amebami umysłowymi - tu chodzi raczej o zdziwienie lewej strony, że na tyle sprowokowali część osób, że ta zaczęła reagować agresywnie. To jest dokładnie to samo zdziwienie jak chodzenie z szalikiem ruchu chorzów przez dzielnicę zabrza i dziwić się, że jakaś patola obiła mu mordę.
  • Odpowiedz
@rorf46: widzę że gówno widzisz. A propagandę typu w CAŁEJ POLSCE możesz sobie w dupe wsadzić. Na #!$%@? podjudzasz kłamiesz i przy tym dzielisz dalej społeczenstwo? Tacy jak ty to rak. Dwa incydenty z udziałem kibiców ale cała Polska w ogniu #!$%@? co za dzban.
  • Odpowiedz