Wpis z mikrobloga

Nadal śmieszy mnie fakt, że Polki miały odwage wyjść na ulice, gdy zauważyły, że łamie sie ich prawa. Natomiast p0laczki jabkowe przegrywy z tagów #przegryw, #tfwnogf, #zalesie #p0lka itd. by sie bały cokolwiek zrobić nawet, gdyby wszystkie prawa zostały im odebrane. Po prostu boją sie wyjść ze swoich piwnic. I nie jestem lewaczką. Nie rucham sie z czarnymi. Nie popieram wandalizmu podczas tych protestów. Po prostu mówie prawde o takich jak wy.
#p0lak #chlewosranygownem #przegryw #bekazprzegrywow
  • 22
@anikosa: Taka prawda, kobiety mają większe jaja od mężczyzn w cebulandii. Może dlatego 99% polskich facetów to pantoflarze. Od tylu lat *** nas wali w czoko wyższym wiekiem emerytalnym za posiadanie siusiaka. Tak samo kluby sobie życzą hajsy za wejście tylko na podstawie posiadanych genitaliów, a co robią polscy faceci? Głowa w dół.
@anikosa: Przede wszystkim musisz zdać sobie sprawę że przegryw to problem który nie ma rozwiązania, sytuacja której nie da się zmienić.
Mając już tę świadomość, chyba zgodzisz się że mną że po pierwsze żadne manifestacje i protesty nie mają w przypadku przegrywów sensu, bo to tak jakby protestować np. przeciwko wschodom słońca, po drugie chyba przyznasz mi rację że jeśli jest się przegrywem to wyzywaniem kogokolwiek można zdziałać dokładnie tyle samo
@Flutter_M_Shydale: Wiem, sama uważam sie za osobę, która ma przegrane życie, ale kurde, ja nie wyzywam nikogo, kto ma choć troche lepiej ode mnie.
Czemu niby manifestacje przegrywów o ich prawa nie miałyby sensu?