Wpis z mikrobloga

Przyznam się że popierałem protesty w pierwszych dwóch dniach. Ale potem zobaczyłem że zaczyna się to przeradzać w lewackie manify na których pełno flag LGBT, komunistycznych organizacji oraz propagowania dewiacji oraz huligaństwa.
Widzieliście ich postulaty? Przecież to jest jedno wielkie dej dej dej. I jeszcze chcą legalizacji związków LGBT.

Rozmawiałem ze znajomymi, rodziną i dla nich te wszystkie agresywne i wulgarne okrzyki w kierunku księży to jeden wielki cringe. Już nie mówiąc o dewastowaniu kościołów, profanacji świątyń oraz blokowaniu ruchu. Jest mi wstyd że się dałem ponieść i to popierałem. Mam nadzieję że PIS zrobi z nimi porządek.

#protest #aborcja #konfederacja #bekazlewactwa #lgbt #homoseksualizm #bekazrozowychpaskow #rozowepaski
S.....b - Przyznam się że popierałem protesty w pierwszych dwóch dniach. Ale potem zo...

źródło: comment_1603887815bJKBQUDOZ05W76ori1yfFh.jpg

Pobierz
  • 56
@Scaab: oni jeszcze nie wiedzą, że otworzyli puszkę Pandory w postaci skrajnej prawicy. Spójrzcie sobie na zrzutki dla ONR albo MW. Hajs płynie strumieniem. Tylko, że później już feministkom i środowiskom lgbt nie uwierzy a dla tych drugich takie akcje w postaci atakowania kościołów to woda na młyn.