Wpis z mikrobloga

@MarianKolasa: Jak najbardziej masz prawo xd Chodzi mi o to, że mnie np bawiły wtedy te ich postulaty typu, że bronią demokracji, że w Polsce jest i będzie łamana konstytucja. A ty wszystko wszystko wszyściuteńko to był najczystszy rel.
  • Odpowiedz
@Cwelohik: i dalej sie smieje bo to byl ćwok jakich malo. Wyplynal, tak na powaznie, na strachu przed wstapieniem do UE, dal sie razem z Gertychem koncertowo kaczynskiemu rozegrsc i tyle po nim bylo.
  • Odpowiedz
@piaskun87: @Misi3kGOD: dokładnie i problemem było to ze kijowski był prezesem KOD. Wiec dyskredytacja była dość prosta. Gdyby ktos normalny prowadził KOD to może insczej by się to skończyło
  • Odpowiedz
ale to nic nie zmienia, nadal się z nich będę śmiał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MarianKolasa: a śmiej się. sama organizacja była debilna, a Kijowski to śmieć.
ale mieli rację
  • Odpowiedz
@neib1: nie mieli racji. Protestowali przeciwko pisowi zanim tamci cokolwiek zrobili. To, że udało im się zgadnąć nie znaczy, że ich motywacje były ok. Tylko zniechęcili ludzi do siebie i od tego czasu były już kolejne wybory gdzie pis wygrał z jeszcze większą przewagą.
  • Odpowiedz
Jak najbardziej masz prawo xd Chodzi mi o to, że mnie np bawiły wtedy te ich postulaty typu, że bronią demokracji, że w Polsce jest i będzie łamana konstytucja. A ty wszystko wszystko wszyściuteńko to był najczystszy rel.


@Misi3kGOD: przecież dzisiejsza sytuacja jest kompletnym zaprzeczeniem usypanej doraźnie linii obrony KOD-u, jakoby w demokracji nie chodziło o wolę większości, tylko o rządy prawa. A dziś się okazuje, że konstytucja i trybunał
  • Odpowiedz
@Misi3kGOD: @slapdash: @RadosnyKostek: @lekkonieobecny: @Robol: oj króciutka maja co niektórzy pamięć. KOD organizował protesty jak PiS zaczął majstrować przy sadach. Jak zaczęli psuć sady powszechne, KRS i sąd najwyższy.
Pierwszym w zasadzie działaniem KODu był protest przeciwko temu, ze Duda wstrzymywał nominacje sędziowskie do SN.
To było w listopadzie 2015 roku zaraz po przejęciu władzy przez PiS.
Wiec nie piszcie mi ze
  • Odpowiedz