Wpis z mikrobloga

@Jonetu: biorąc pod uwagę, że coraz więcej krajów dopuszcza aborcję na żądanie to nie jest opinia nielicznych.
zobacz sobie gdzie jest aborcja dozwolona na żądanie kobiety. praktycznie cały 'cywilizowany' świat pomijając państwa trzeciego świata. kolor niebieski
https://en.wikipedia.org/wiki/Abortion_law

społeczeństwo się liberalizuje na świecie aktualnie, to konserwatyści powoli stają się wymierającym gatunkiem. Polska chyba jeden z najszybciej o ile nie najszybciej tracący kraj wiernych wśród młodych ludzi.

to jest kwestia filozoficzna, tutaj nie
10129 - @Jonetu: biorąc pod uwagę, że coraz więcej krajów dopuszcza aborcję na żądani...

źródło: comment_1603809523uPTwlQjP2gSS6lhd8Gm1Vi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
Niech mi więc napiszą te kobiety co to znaczy "BEZ KOMPROMISÓW".


@Pshemeck: ale czego Ty nie kumasz? Poprzednie, zniszczone właśnie rozwiązanie nazywane było kompromisem - nie zadowalało ani jednych ani drugich, ale zapewniało jakąś zgodę. Kompromis został zniszczony przez pisiorków z nieznacznym, choć bardzo dumnym z siebie wkładem konfy, więc nie ma już kompromisu i nie będzie. Panie ze zdjęcia postulują legalną aborcję na życzenie, bez kolejnych udawanych kompromisów (jak choćby
  • Odpowiedz
@Pshemeck Już pomijając kategoryczny brak umiejętności kojarzenia faktów i widzenia szerszego kontekstu, który Ci @poprostuzyj wyłożyła. To jeszcze co do Twojego pomysłu:

a jak się w ogóle nie chce dziecka, to się sterylizuje.

Wiesz jak ciężko w Polsce się bezdzietnej kobiecie, nie daj Boże przed 40., bez wskazań medycznych i ociepaniemojboze, niezameznej, podwiązać jajowody? Otóż praktycznie nie da się.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Pshemeck: póki nie będzie legalnej aborcji do 12 tygodnia to ten kompromis to se w dupę wsadźcie bo on nie pomagał nawet tym które się prawnie łapały na legalna aborcję. Przypadek gwaltu - dużo kobiet nie jest w stanie funkcjonować po przeżyciu gwałtu a co dopiero użerać się z machina prawnicza żeby uznali że rzeczywiście była zgwałcona i podpada pod ten przypadek. Wady płodu - lekarze z "sumieniem" którzy przedłużali diagnostykę,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Pshemeck: nie trzeba było ruszać kompromisu xD teraz bez płaku płaku. Sam byłem za kompromisem, ale teraz jestem całym sercem za liberalizacją
  • Odpowiedz