Wpis z mikrobloga

@renkaboga: @Milsz17: Nie dodałem "bez granic". 12 latek sobie powie nie chce mi się żyć bo mnie Julka zostawiła i chcę eutanazji...no i co? Dawać dzieciakowi? Tutaj widzę granicę. Na życzenie u zdrowego na umyśle człowieka może być. Nie mam z tym problemu.
  • Odpowiedz
@Pshemeck: a co jest złego w eutanazji? w aborcji na życzenie w wczesnych etapach rozwoju płodu też nic złego nie widzę, co z tego, że zabijesz coś co nie jest w stanie odczuwać ani bólu anie nie ma świadomości?

swoją drogą, czy istnieje możliwość przywrócenia aktualnie poprzedniego przepisu jak został uznany za niekonstytucyjny?

Zrozumcie durne pały, że aborcja to nie ma być środek antykoncepcyjny.

nikt tak nie twierdzi, aborcja nie jest
  • Odpowiedz
Zrozumcie durne pały, że aborcja to nie ma być środek antykoncepcyjny.


@Pshemeck: Nie ma być bo?

Aborcja bez granic, później eutanazja a na koniec co drugi facet do gazu.


@Pshemeck: Nie najpierw zakaz aborcji a pózniej prawicowe pogromy na ludziach o innych pogladach. Prezentuję tu taki sam tryb arguementowania poprzez puszczenie wodzów wyobraźni.
  • Odpowiedz
@szurszur: Bo środki antykoncepcyjne można zakupić a jak się w ogóle nie chce dziecka, to się sterylizuje.
Aborcja: Gwałt, zagrożenie życia kobiety, uszkodzenie płodu. Są tabletki "po" jak to Julce nie wystarczy i jej się w 8 miesiącu znudzi to ma problem.
  • Odpowiedz
Aborcja bez granic, później eutanazja a na koniec co drugi facet do gazu.


@Pshemeck: tu już cie fantazja poniosła, przecież w polsce nigdy aborcja w 100% nie była legalna, ten kompromis dawał wybór, jedynie przy poważnym uszkodzeniu płodu, no ale według prawaka, lepiej jest wykonywać bardziej skomplikowane i inwazyjne zabiegi, żeby osiągnąć to samo
  • Odpowiedz
@Matixer: Napisały ABORCJA BEZ KOMPROMISÓW. Czyli taka, jaką one chcą. Może to taka bez granic? Skąd ja mam to wiedzieć? Niech napiszą w jakim przypadku jest ona dozwolona :) Nie napiszą, bo stracą w oczach szurów, co by się skrobały co weekend.
  • Odpowiedz