Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Zenit_b: cycki sa zajebiste kto inaczej uwaza no to leci na czarnlisto ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko chodzilo mi o dzieci ale dobra w sumie racja tez zdejmuje spodnie i latam z fiflakiem na wierzchu why not ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zabi96: jeżeli para cycków działa na ciebie tak odstraszająco, że czujesz się zmuszony do pozostania w domu a nie korzystania ze swoich praw do manifestacji swoich postulatów to zastanów się czy na pewno w nie wierzysz
@PABLO__ESCOBAR: Czemu? i pytam tak szczerze, postulaty protestujących poruszają bardzo ważne tematy, zastanów sie czy na pewno chciałeś jechać skoro śmieszkujący anonim z internetu jest w stanie zmienić twoje zdanie. I jeżeli naprawdę chciałeś jechać to nie zmieniaj zdania, te sprawy są ważne
@Zenit_b: szczerze to Twoj post juz nic nie zmienia przeczytalem setki dzisiaj takich , jak rolnicy protestwali w Warszawie to Warszawiacy kazali nam #!$%@? bo blokujemy ruch a teraz dzieje sie to samo i co mam powiedziec w tej sytuacji. Sytuacja jest ciezka wiem ze walczymy w tej samej sprawie ale no nie wiem juz sam. :/
@PABLO__ESCOBAR: kolego nie obrażaj się, ja tam każdy ruch anty rządowy popierałem i nikogo z WWA nie wyganiałem, ustawa którą chcą dorżnąć polskie rolnictwo jest skandaliczna w środę o 12 będę wyglądał gościa z fiflakiem na wierzchu, jak znajdę takiego w tlumie to zbijam piątkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)