Wpis z mikrobloga

Nie zesrajcie się z tym piekłem kobiet. W Polsce co roku coraz więcej mężczyzn popełnia samobójstwo, a stosunek co do samobójstw kobiet jest najwyższy w UE. I co? I ktoś będzie robił aferę? Będzie piekło mężczyzn? Kobiety będą się użalać i pomagać nam w tym temacie? Wrzucać jakieś śmieszne zdjęcia na Instagrama? Nie. Więc w dupie mam cały ten strajk kobiet, #!$%@? po całości, niech sobie radzą.

#pis #aborcja #konfederacja #redpill
Pobierz
źródło: comment_1603480743qnTQcnEMx0OZfaEe7UzEm5.jpg
  • 32
jakiekolwiek próby podnoszenia tego tematu kończą się szybką wlepą: Incelu nie narzekaj, weź się w garść


@Reiden: Bo facetów zaangażowanych w walkę o równe prawa po stronie męskiej, którzy jednocześnie nie mają poglądów bliskich incelom można policzyć na palcach jednej ręki.
@L3gion: > Bo facetów zaangażowanych w walkę o równe prawa po stronie męskiej, którzy jednocześnie nie mają poglądów bliskich incelom można policzyć na palcach jednej ręki.

I na jakiej podstawie tak stwierdzasz? Po tagu przegryw na wykopie? Może przytocz jakieś staty na ten temat.
@Mindsphere: Nie hejtuję kobiet, przyjmuję bierną postawę, taką samą, jaką przyjmują kobiety względem męskich problemów i namawiam do tego innych mężczyzn. To irytujące, że gdy nam ktoś #!$%@?ł kiedyś o 5 lat dłuższy wiek emerytalny, to nikt nawet nie pisnął. Ale jak TK przybiło zakaz aborcji, to łolaboga, piekło kobiet, pomocy, wszędzie spam i płacz. Mój problem, jest lepszy niż twój.
@Reiden: większość mężczyzn w tym kraju idzie na liny bo za bardzo do siebie bierze niepowodzenie z kobietami, zdrady itp. Za bardzo podniecają się związkami, seksem i generalnie wszystkim w relacji m&w. Potem załamują się jak mały chłopczyk chlejąc miesiącami kończąc na linach zamiast wziąć się w garść i poznawać nowe kobiety.

Przypomniał mi się cytat z filmu fight club: "Jesteśmy generacją mężczyzn wychowanych przez kobiety". Sorry ku*wa ale świat ma
@infliner: i tak i nie. Skoro świat to dżungla, to gwałćmy kobiety, to przecież instynkty. Skoro świat to dżungla, to bezgranicznie zakażmy aborcji, bo to nienaturalne. No właśnie, nie do końca, cywilizowana dżungla.

A tym facetom pomagam osobiście od lat. Dlatego jeszcze bardziej to wszystko widzę z boku i jestem niezwykle zirytowany tym, że problemy kobiet > problemy mężczyzn. Najlepiej ciułajmy i 10 lat dłużej, zdychajmy wcześniej, oddajmy w sądach całkowitą
@Reiden: każda grupa społeczna w tym kraju ma problemy, nie tylko mężczyźni. Jedyna grupa społeczna która nie ma problemów to 200 tysięcy członków zrzeszonych partii politycznych która trzepie tym krajem. Myślisz że skąd takie debilne pomysły w ustawach? To proste. 200 tysięcy ludzi kontra kilkanaście członków rządu. To oczywiste że się ugną. Ja sam kiedyś próbowałem działać i jednoczyć facetów w realu i w internecie. Nie udało mi się NIC poza
@Reiden: aha i jeszcze jedno, rozejrzyj się dookoła i zastanów się czy jest sens zbawiać świat. Jeśli masz sukcesy to brawo, działaj dalej, jeśli natomiast walisz głową w mur, to zastanów się czy jest sens, czy nie lepiej być zwykłym egoistą i olać facetów którzy nie są twoimi przyjaciółmi i rodziną ciepłym moczem. Je tak zrobiłem i nie żałuję. Pozdrawiam :)