Wpis z mikrobloga

[PROSZĘ O DUŻĄ ILOŚĆ PLUSÓW, BY ROZGŁOŚNIĆ SPRAWĘ]
Przychodzę z niestety smutną dla mnie informacją..
22.10 został skradziony mój rower spod szkoły w Kolbuszowej Górnej (okolice Rzeszowa). Może ktoś z was go zobaczy na mieście albo na jakiejś aukcji. Sprawa zgłoszona na policje, ale jak narazie nic nie wiadomo..

Jeszcze raz proszę o udostępnienie dalej, bo nie wiadomo jak daleko dotrze ten rower. Dzięki wielkie!

#kradziez #podkarpacie #malopolska #swietokrzyskie #kolbuszowa #rzeszow #rower #rowery #zlodzieje #rowerboners #downhill #koronawirus #pomocy
Pobierz Janusek69 - [PROSZĘ O DUŻĄ ILOŚĆ PLUSÓW, BY ROZGŁOŚNIĆ SPRAWĘ] 
Przychodzę z niestety...
źródło: comment_1603467142xa8rY8KGsAENVUoujswZE4.jpg
  • 33
@Janusek69 okazja czyni złodzieja zwłaszcza w czasach kryzysu
Przeglądaj allegro i OLX. I od razu zgłoś kradzież na policji. Ja kiedyś znalazłem ogłoszenie z moim zegarkiem na allegro i policja bez problemu bo dla mnie odzyskała, tylko im aukcję podałem
@Janusek69: Co do kamer, pisałeś żę nie widać gościa, w sensie że stojak nie jest kamerami objęty czy gość zamaskowany i identyfikacja niemożliwa. Jak to pierwsze, to co obejmują kamery, jak to drugie, to czy nie ma żadnego charakterystycznego elementu stroju itp po którym możnaby zidentyfikować? Bo w tym przypadku bym stawiał na to żę ktoś ze szkolnego otoczenia zobaczył niezapięty rower i stwierdził że a ciul, pojadę sobie. Z drugiej