Wpis z mikrobloga

Dlaczego zyczycie rodzicom by rodzily im sie chore niepelnosprawne dzieci ? Smiechy smiechami ale przeraza mnie to co tu czytam na tagu #przegryw i #p0lka ? Sam mam dziecko i zone i nie wyobrazam sobie bycia w tak okrutnej sytuacji gdzie moja zona jest zmuszona do urodzenia bezmózgiego czy powykrecanego dziecka a wy przegrywy bedziecie temu przyklaskiwac bo "hehehe dobrze tak p0lkom bo sie jebiom z chadami i murzynami a nie z nami hehehe" I wy sie dziwicie, ze nikt was nie chce...
#patologiazewsi
#patologiazmiasta
#zwiazki
  • 29
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@MisterTwister: kto nie ma dzieci, nie zrozumie. To jest nie tylko potworne cierpienie dla dziecka, które do końca życia jest skazane na wegetację i bycie zależnym od innych ale także cierpienie dla rodziców, którzy przez całe swoje życie będą próbowali funkcjonować w ciężkim stresie walcząc o każdy dzień, o każdy grosz i życie swojego dziecka - istna wegetacja i walka o przetrwanie, a nie rodzicielstwo. Decyzja o aborcji dla nie jednego
@MisterTwister: nie życzę nikomu chorych dzieci, ale, Jak kobiety nie są w stanie wychowywać dziecka albo wziąć odpowiedzialności za to że urodzi się chore to niech się nie ruchają. Kwiczy chyba tylko normictwo co chce się ruchać bez konsekwencji, w czym problem? Granice otwarte, na całym świecie można podjąć się zabiegowi aborcji. Wystarczy kupić bilet, mieć odłożone pieniądze ( nie tak sporo jak się myśli). Oczywiście że decyzja trybunały niedokońca słuszna.
@anikosa: problem w tym, że jakże wspaniałe i empatyczne Polki odrzucają już nie tylko quasimodo, ale również 8 na 10 czy spokojnych i miłych przez waszą hipergamie, dla mnie jak się zakocham nie ma kompletnie znaczenia ile dziewczyna zarabia, jej zawód czy kim są jej rodzice tak jak dziewczyny żeby w fajna rodzinkę się wkupić, chłopak by się zakochał i związał w bezdomnej, dziewczyna nigdy, broni się dziewczyn, że szukają bogatych
@Rumix24: Mirku, sex to jedna z podstawowych potrzeb czlowieka a Ty zrownojesz wszystkie zwiazki do klubowych relacji karyny i seby. Jestem mezem, mam zone i dziecko i mimo to nadal jestem #!$%@? na tą ustawe ktora dotyka takze moją żonę i moją corke. I teraz one bedą musialy uzerac sie wraz ze mną z chorym dzieckiem np downem bo przegrywy zostaly odrzucone ? Ja swoje dziecko wraz zoną planowalem i staralismy
@Rumix24: No dobrze, ale nie uogólniaj. Są ludzie i ludziska, sama sie źle czuje z tym, że kobiety takie są i jest mi przykro, że ten stereotyp jest popularny. A to, co wcześniej napisałam, to był taki impuls, staram sie myśleć realnie. Po prostu wydaje mi sie, że ci, co najgłośniej gadają o p0lkach nie mają zainteresowań i nie widzą swoich wad, tylko cudze.
@MisterTwister: Nie wszyscy z tagu tacy są. Ci co wypisują takie rzeczy prawdopodobnie kierują się logiką Janusza przez którą nigdy nie będzie dobrze w tym kraju: "Ja mam #!$%@? to każdy inny musi mieć #!$%@? żeby było sprawiedliwie". Do tego dochodzi fakt że wiele z członków tagu #przegryw przez całe życie było odrzucanych przez kobiety, często z powodów na które nie mieli wpływu (wygląd, problemy psychiczne itp). Ciągłe odrzucenie z powodów
Mirku, sex to jedna z podstawowych potrzeb czlowieka


@MisterTwister: no widzisz, a ja jakoś żyję bez zaspokojenia jej i da się? No da się, potem przychodzi tu jeden z drugim i mówi, że w sumie hehe seks to nic takiego. Potem jak rozwiązaniem problemu jest jego nieuprawianie to toczycie pianę z pyska jakby wam ktoś rodzinę mordował. Piękny przejaw hipokryzji.

Po prostu wydaje mi sie, że ci, co najgłośniej gadają o