Wpis z mikrobloga

Dawno nie pisałem z dość prostego powodu. Wyprowadziłem się. Wczoraj zabrałem ostatnie do życia potrzebne graty (czyli komputer (σ ͜ʖσ)) i już nocuję z dala od patologicznego wynajmu krótkoterminowego.
Ostatni tydzień także był spokojny bo ogólnie listopad jest miesiącem martwym dla krótkiego, w dodatku pandemia uderzyła zniechęcając ewentualnych turystów.
Śmiem twierdzić że sytuacja w weekendy pozostanie bez zmian, czyli imprezy dalej będą i to jeszcze gorsze, bo będą organizowane przez istną patologie która na obostrzenia zareaguje "klub nam zamknęli? to sem zrobimy w airbnb!", co zresztą potwierdzają wynajmujący w ten sposób bo na grupie wielokrotnie pisali że ten sezon jest dziwnie obfity w imprezy i zniszczenia.
A co do firmy z ostatniego mojego wpisu, do dziś nie doczekałem się zwykłego "przepraszam", natomiast mieli siły dobijać się do moich drzwi jak wspomniałem ostatnio, i mieli także siły uwaga... odj*bać coś na sam koniec bo... ulokowali kogoś w tym lokalu pode mną na 2-3 tygodnie w celu? Cholera wie. Ale nie jest to ani kwarantanna, ani turysta, ani wynajem średnio terminowy, obstawiam że ich pracownik/człowiek który miał dzwonić na policję gdybym głośniej bąka puścił po 22. Wczoraj jak wynosiłem rzeczy całkowicie po ciemku z otwartego okna ten ktoś sobie patrzył, jedyne co widziałem to ogień palonego papieroska.
Mam nadzieję że to moja paranoja, ale nadal ta nagła rezerwacja prawie do połowy listopada po tej awanturze wygląda podejrzanie.
Także w sumie, nic nie stoi na przeszkodzie żeby się z wami podzielić nazwą firmy prawda Mireczki?

#airbnbtorak #bookingcomtorak #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy #bookingcom #wynajem #turystyka #zaklocanieciszynocnej #zaklocaniespokoju
  • 9
@Jasak Dawaj firmę. Cieszę się, że w końcu się przprowadziles. Oby to byl koniec Twoich przygód z takim " sąsiadami ". Ps. Egoistycznie powiem, ze ciut ciut bedzie mi brakowało Twoich wpisów, bo był to ciekawy materiał. Ale cieszę się i gratuluje z całego serca.