Wpis z mikrobloga

Sluchajcie Mirki, jesteśmy dwa lata po ślubie i uznałem że najwyższy czas robić pewne podsumowanie tego co dzieje się w moim związku. Stąd mam pytanie - czy to normalne i czy też tak macie?

#heheszki #przegryw #blackpill #zwiazki #seks #niebieskiepaski #rozowepaski #rozwojosobistyznormikami #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #takaprawda #psychologia #podrywajzwykopem #humorobrazkowy #erasmus #p0lka #slub
Lake_Titikaka - Sluchajcie Mirki, jesteśmy dwa lata po ślubie i uznałem że najwyższy ...

źródło: comment_16033142636aCbQABzyjZclQAuI9USUN.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
Stąd mam pytanie - czy to normalne


@Lake_Titikaka: Normalne. Loszka nie czuje do ciebie pociągu seksualnego i daje ci raz na ruski rok na odczepnego. Zamiast zabawiać się z tobą robi podwójne fikołki w tył na knadze chada podczas ujeżdżania pełnego namiętności. Mam nadzieję że pomogłem (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: pomijając to, że to dziwne robić takie tabele i sam fakt, że ktoś musi je robkć świadczy o tym, że w związku jest coś nie tak, to kto normalny po siłowni się myje dopiero rano?
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: ja bym olał proszenie się o seks i jeździł na ręcznymi ewentualnie #roksa, oczywiście wcześniej porobił notatki z prób seksu i na koniec jej to pokazał i kazał #!$%@? (tj rozwód), póki gówniaka nie ma (zakładając, że nie ma i że to nie bait)
  • Odpowiedz