Wpis z mikrobloga

@Henson_: 16 lat temu bylem u lekarza z jakims tam przeziebieniem, zanim zdarzyl mnie zbadac, dostal tel z rejestracji zeby pilnie zejsc na dol. Zostalem sam w gabinecie, wiec zaczalem ogladac utensylia ktore mial w kuwecie przy biurku. I wtedy przypadkowo ukluklem sie w palec igla, na strzykawce byla nalepka z literka S.
Zanim zdarzylem cokolwiek zrobic wrocil lekarz z pielegniarka, zabral strzykawke ktora sie uklulem i polecil pielegniarce ja zutylizowac,
  • Odpowiedz
@PurpleHaze

@Henson_: 16 lat temu bylem u lekarza z jakims tam przeziebieniem, zanim zdarzyl mnie zbadac, dostal tel z rejestracji zeby pilnie zejsc na dol. Zostalem sam w gabinecie, wiec zaczalem ogladac utensylia ktore mial w kuwecie przy biurku. I wtedy przypadkowo ukluklem sie w palec igla, na strzykawce byla nalepka z literka S.

Zanim zdarzylem cokolwiek zrobic wrocil lekarz z pielegniarka, zabral strzykawke ktora sie uklulem i polecil pielegniarce ja
  • Odpowiedz
@Henson_ taaa, to tak samo jak wszystkie te co zaszły w ciążę i tłumaczyły się potem, że kąpały się w zaspermionym basenie albo usiadły w kiblu na desce, gdzie wcześniej ktoś trzepał kapucyna ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Serio sie takie rzeczy dzieja sie ze ktos cie zaraza ukluciem igły w klubie hivem czy laska po prostu dawała kazdemu az hiva zlapała i znalazla jakas wymowke


@Henson_: Ani jedno, ani drugie. To jest copy pasta z czasów, kiedy takie historie się podawalo ustnie dalej, a nie wklejało na mirko. Ja te historie słyszałem już blisko 20 lat temu i już wtedy niektórzy poddawali to w wątpliwość mówiąc, że to
  • Odpowiedz
@Henson_: kolejne pokolenie zaczyna pielęgnować legendy miejskie. O tym słyszałem już w latach '90, bo wtedy był to bardzo medialny temat głównie za sprawą wydarzeń w USA i rodzimych helupiarzy. Leciało to równolegle z legendą o satanistach pytających dzieciaki o to jaki zeszyt mają do religii.
  • Odpowiedz