Wpis z mikrobloga

Martwy ciąg 310kg z deficytu 5cm. Czyli PR poprawiony o 5kg :) NIENAWIDZĘ tego ćwiczenia. Ja mam problem ze schyleniem się w zwykłym ciągu... a jak jeszcze mam stanąć na 5cm matach i się schylić... To jest tragedia. Samo schylenie, wejście w pozycje jest dla mnie trudniejsze niż sam bój :P Po prostu niesamowity dyskomfort.

Poszło łatwo, ale dalej nie próbowałem, bo ciągle czuje zmęczenie tymi spalonymi 360kg ze środy w siadzie.

Następne ćwiczenie to Cambered Bar Rounded back Good Morning, 185kg x 5 sobie zrobiłem a potem 3x8 125kg back off sety aby nabić objętość.
No cały posterior chain dzisiaj zmasakrowałem :) Teraz też dużo nowych wariantów ćwiczeń wprowadzam, szczególnie ćwiczeń max effort na dół. Przebudowałem cały plan i za ~8tygodni podejdę jeszcze raz do 1RM w siadzie i zobaczymy co wyjdzie.

Cały trening

Deadlift deficit 5cm 310kg x 1
Cambered bar GM 185kg x 5 125kg 3x8
Incline bench low pulley rows 6x8 160kg
Reverese hypers 3x10 200kg
Band AB + hold 3x10

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Martwy ciąg 310kg z deficytu 5cm. Czyli PR poprawiony o 5kg :) NIENAWID...
  • 45
  • Odpowiedz
@maniek74: jest tak, jak pan @IntruderXXL powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do tego mówiąc w uproszczeniu, to jeżeli dźwigasz mięśniami, a nie samym kręgosłupem i garb jest cały czas pod kontrolą, tzn. nie zmienia się krzywizna pleców w czasie ruchu, to można tak dźwigać bez większych obaw. Oczywiście pod warunkiem, że robisz to świadomie i kontrolujesz sytuację
  • Odpowiedz
Trochę przykro mi się patrzy jak przez taką wielką masę mobilność jest taka kiepska :c


@furcio: A jak ma być inaczej? Wiadomo że ze wzrostem masy ta mobilność jak i wiele innych parametrów zacznie spadać.
  • Odpowiedz
  • 0
Dałbyś radę schudnąć no 30kg i nie stracić prawie siły? Szanuje twoje 310w DL. Ale szanuje jak 70kg chłop podnosi 160.
  • Odpowiedz
I do czego używasz tej siły poza podnoszeniem żelastwa i stawianiem tam gdzie było?


@kidi1: Wystarczy świadomość tej siły i to wpływa właściwie na wszystkie aspekty życia :)
  • Odpowiedz
W tych przysiadach na filmiku w sumie podnosisz 185kg? Jak dobrze widzę to jest 6 krążków. Ile waży sztanga a ile poszczególne obciążenia?


@G_O_: To nie są przysiady :P Tylko Good Morning (dzień dobry) zupełnie inne ćwiczenie :) Na stronę tam jest 2x25 + 1x20kg + 1x10kg, a sztanga 25kg.
  • Odpowiedz