Wpis z mikrobloga

Na wikipedii opis Amstaffów czy Pitbulli nie różni się znacznie od opisów małych psów towarzyskich. Może to jest problem? Może gdyby literalnie i łopatologicznie podawano czym się różni "agresywność" u Pitbulla a czym u Yorka to choć 5% rodzin mniej by kupowało takie psy. Co myślicie?
#polska #psy #wikipedia #madki #rakcontent #zwierzeta #zwierzaczki #natura #prawo
Pobierz
źródło: comment_1602916662277rIZt2fwmVbgJb36vCa6.jpg
  • 93
Co trzeba powiedzieć o bulkach to to, że bardzo trudno je zatrzymać. Kiedy nakręca się na zabawę to raz, że potrafią bawić się do upadłego, a dwa, że one nie upadają ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z tego wynika ich zapamiętałość i wytrwałość w ataku. One po prostu maja tyle energii, że każdy inny pies odpada.


@wojtek_bez_portek: Potwierdzam, mam mixa amstaffa (lub w typie TTB po prostu) z
Człowiek też moze gołymi rękoma kogoś #!$%@?, izoluje sie od społeczeństwa osobniki, nie calą grupe. Wychowanie Wychowanie i jeszcze raz wychowanie.
Mojego psa nie da sie sprowokować niczym. Niejednokrotnie dostała po pysku od małego gowniaka czy była podgryzana przez jakiegos psa który sie zmiesci pod podeszwą buta. Zawsze w takixh sytuacjach siedzi, uszy po sobie i patrzy sie przed siebie jak zamrożona
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Milanello: @kanciak12: @Fighter_forGlory: Najwięcej pogryzień mają na koncie blabladory albo któraś z tych popularnych milusińskich ras bo ludzie się zachowują jakby pies rozsądnym człowiekiem. dlatego powinno się #!$%@?ć przymusowe ubezpieczenie. Jakby za każdy incydent im podnosili stawkę to by się może nauczyli układać psy. Nienawidzę psiarzy chociaż sam miałem Kaukaza, a to są dopiero bydlaki. Pay się powinno traktować jak pięciolatki z magnumem w ręku. Rozkoszne może i są
@Milanello: Po co kłamiesz?

Zachowanie i charakter

American staffordshire terrier jest dynamicznym, odważnym i energicznym zwierzęciem, stąd ma on dużą potrzebę ruchu. Ułożenie tego silnego psa polega na podporządkowaniu go przewodnikowi od szczenięcia. Ma on skłonność do bójek ze względu na pierwotne przeznaczenie, toteż szczenięta należy od początku uczyć przyjaznych kontaktów z innymi psami. Amstaffy wymagają bliskiego kontaktu z właścicielem.


https://pl.wikipedia.org/wiki/Amerykański_staffordshire_terier