Wpis z mikrobloga

@yuminstall: u mnie w miasteczku jest taka dziewczyna. Ogólnie raczej menelowata z wyglądu, ale figurę ma po prostu obłędną. Wysoka, szczupła, zgrabna. Z twarzy stary koń po przejściach, ale, ku mojej wiecznej zazdrości, w czwartej ciąży, i wiecznie śmiga z brzuchem, wózkiem i coraz większą ilością maluchów koło kolana. Taki kontrast brzydoty i figury, sukcesu życiowego z porażką, jest dla mnie kondundujacy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@WuDwaKa: Włosi 23 lata temu zrobili coś co nadal nie mieści się ludziom w głowie. I bardzo dobrze, bo m.in. dzięki wielkiemu charakterystycznemu scudetto i rejestracji na boku, Alfy nadal się wyróżniają na drodze, poznasz je z kilometra. Czego nie można powiedzieć o wielu nowych autach które odróżnisz jedynie po znaczku.
  • Odpowiedz
@bendyz: Akurat jestem dumnym posiadaczem Golfa MK 7.5 :) Ale nie czaję o co chodzi, Gulietta mi się bardzo podoba. Zresztą, jak większość alfa romeo. Korci mnie Stelvion ostatnio, jako następca dla obecnego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@haudujudu_: nie chodzi mi o to że golfy są brzydkie, chodzi mi o to że giulietta się po prostu wyróżnia. Bo jak postawisz obok siebie golfa, focusa, megane i giuliette to uważam że właśnie giulietta z kompaktów będzie się najbardziej wyróżniała. Czy to dobrze, czy źle - dla mnie dobrze.
  • Odpowiedz