Wpis z mikrobloga

@Szawagier ósemkę to może na półsprzęgle zrobić, jesli moto dla niego za szybko jedzie. Ja tak zrobiłem, bo ten na egzaminie jechał wyraźnie szybciej więc lekko sprzęgło trzymałem
@Just_Doesnt_Know: nie wiem jak manewrowanie na placu, ale sama jazda po mieście w odpowiednim ubiorze jest banalna, nawet jeśli jest minus miliard stopni i sucho, bo jeśli jest mokro, to musi być przynajmniej parę stopni na plusie, np. 3C, wtedy też jeździ się banalnie po mieście. O placu się nie wypowiem, bo nie robiłem ósemek w deszczu ani zimą, natomiast normalną jazdę po mieście miałem przy -5C (było w 100% sucho)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ketonowy: #!$%@? maniane na placyku. Wkurzony jestem, bo odwalilem na zadaniu, z ktorym absolutnie nigdy nie mialem problemow - wolny slalom. Za pierwszym razem przejechalem OK, ale nie rozejrzalem sie, a za drugim razem przy drugim przejezdzie na ostatniej bramce odpalilem nerwy i podparlem sie noga. (,)
Nie lubie Gladiusa. ( ͠° °)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bojesiewody: nie martw się, trzeba od razu iść za ciosem i się zapisać.
Ja przed zrobieniem prawka jeździłem z 5 lat na cross/enduro więc balans i czucie motocykla miałem dobrze opanowane. I co? I dupa. Oblałem tak jak ty na wolnym. Zapisałem się od razu i za 2 razem poszło gładko.
@Ketonowy: Podsumowując: pykło! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Załapałem się chyba na ostatni z ostatnich egzaminów - piątek 16:40, idąc do kanciapy gdzie się ubierałem zapytałem się egzaminatora czy dzisiaj jestem ostatni - potwierdził, więc w myślach tylko "#!$%@? mnie i pojedzie wcześniej do domu na weekend, na bank". Kompletnie inne miasto niż miałem kurs, więc na pewno nie jechałem na pamięć. ;)
Placyk poszedł spoko, widać było,