Wpis z mikrobloga

Moja mama 50+ z 30 letnim stażem pracy w polskiej służbie zdrowia właśnie przechodzi ciężko koronawirusa. Na szczęście powoli jej się polepsza i nie wymagała hospitalizacji. Według Sasina za mało się angażowała. Pewnie dlatego kazali obcinać koszty na środkach ochronnych, dezynfekcyjnych oraz planują obniżenie pensji, która wynosi niebywałe 2800zł na rękę. Jeden plus - jedno splunięcie na twarz pisowcom.

#sluzbazdrowia #pielegniarki #koronawirus #covid19 #bekazpisu #bekazpodludzi
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@poprostumort i na pewno nie o takich chodziło że się mijają od roboty. Dla przykładu mój okulista, w przychodni jest na zwolnieniu Ale na prywatną zdalną wizytę to już nie ma problemu. Gość nie jest w wieku emerytalnym tylko po prostu korzysta z okazji. I tutaj są 2 oceny, 1 skoro można to czemu tak nie zrobić i 2 że niektórzy do tej pory myśleli że lekarz to specjalny zawód gdzie
  • Odpowiedz
Dla przykładu mój okulista, w przychodni jest na zwolnieniu Ale na prywatną zdalną wizytę to już nie ma problemu.


@stan-tookie-1: Tylko co ma to do wypowiedzi Sasina o "problematycznym zaangażowaniu lekarzy" w walce z pandemią? Okulista raczej mało ma do tego. Ci co spierdzielali z "linii frontu" to właśnie Ci na których lachę położono w kwestii ochrony.

Ba, Twój okulista może być jednym z nich, bo jak sytuacja ze środkami
  • Odpowiedz
@poprostumort: ok, można zawęzić że wypowiedź dotyczyła tylko specjalizacji powiązanych i tacy okuliści to temat całkiem obok. ale wśród tylko zaangażowanych też jest kilka postaw. Bya akcja gdzie izba lekarska na polecenie (czy prośbę bo nie wiem jaka to procedura) wezwała w mazowieckim lekarzy do pomocy i szef izby w rmf mówił że na kilkanaście tysięcy wezwań odpowiedziało tyle osób że ich się dało policzyć na palcach 1 dłoni. i
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PeterFile oj ciężko mi powiedzieć na jakie mniejsze zło głosowała. Generalnie pisu to nawet 80+ babcia u mnie nieznosi. Tak jak SLD, PSL, razem czy szurów sprzymierzonych z konfederacją. Pewnie czeka na libertarianska partie której w tym państwie z dykty się nie odczekamy ¯_(ツ)_/¯.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@erb0 a co, to kurna drugi Korwin którego trzeba na każdym ktoku tłumaczyć co miał na myśli? Lepiej niech odda 70mln które poszły na wybory, które się nie odbyły zamiast p-------ć głupoty w mediach żeby zrzucać odpowiedzialność za brak planu i nieudolność rządu w walce z pandemią na tych, którzy się najbardziej narażają.
  • Odpowiedz
ya akcja gdzie izba lekarska na polecenie (czy prośbę bo nie wiem jaka to procedura) wezwała w mazowieckim lekarzy do pomocy i szef izby w rmf mówił że na kilkanaście tysięcy wezwań odpowiedziało tyle osób że ich się dało policzyć na palcach 1 dłoni. i też, wiadomo że były błędy w komunikacji, że wezwano wszystkich ludzi z listy, czyli np w ciąży czy emerytów, no ale wezwano też ludzi którzy się teoretycznie
  • Odpowiedz