Wpis z mikrobloga

Moja mama 50+ z 30 letnim stażem pracy w polskiej służbie zdrowia właśnie przechodzi ciężko koronawirusa. Na szczęście powoli jej się polepsza i nie wymagała hospitalizacji. Według Sasina za mało się angażowała. Pewnie dlatego kazali obcinać koszty na środkach ochronnych, dezynfekcyjnych oraz planują obniżenie pensji, która wynosi niebywałe 2800zł na rękę. Jeden plus - jedno splunięcie na twarz pisowcom.

#sluzbazdrowia #pielegniarki #koronawirus #covid19 #bekazpisu #bekazpodludzi
  • 96
  • Odpowiedz
Jeden plus - jedno splunięcie na twarz pisowcom.


@notoelo: ty lepiej spluń wszystkim co uwalali licea medyczne bo była "nadprodukcja personelu". Wszystkim dotychczasowym rządom składających się w dużej mierze ze średnio douczonych lekarzy, które obietnicami wyborczymi "reformowały" publiczną Służbę Zdrowia nie kiwając ostatecznie palcem w bucie bo ZUS się płacił, spało się na państwowym, młodzi odwalali brudną robotę a kasa z prywaty wędrowała do kieszeni.
  • Odpowiedz
@notoelo: O jakiej obniżce mówisz?

- Będziemy chcieli zwiększyć dodatek. (...) Będziemy chcieli płacić 175 procent wynagrodzenia - poinformował na czwartkowej konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski, mówiąc o wynagrodzeniu dla personelu medycznego. (http://www.tvn24.pl)
  • Odpowiedz
@notoelo: dużo zdrowia dla mamy ! Tfu w twarz wszystkim foliarzom od pandemii nie ma włondż myślenie i wyborcom PiS. Nie szanuję, nie polecam. A psioczenie na służbę zdrowia to największe draństwo jakiego dopuszcza się ta propaganda.
  • Odpowiedz
@notoelo: Sasin raczej nie miał na myśli tych, którzy walczą z epidemią, a tych którzy na wezwanie do pomocy przy walce w epidemii olewają temat albo idą na L4. I najśmieszniejsze jest to że zdjęcia później wysyłają CI co pracują a nie ci na chorobowym, a to właśnie tych co ciężko pracują mają trochę odciążyć. Ale jak tam lekarze chcą, jeżeli tak samo traktowani mają być Ci którzy ciężko pracują i
  • Odpowiedz
  • 0
@notoelo gdzie niby pielęgniarka zarabia 2800 na rękę? Chyba pani pielęgniarka w szkole podstawowej. Żona mojego wujka jest pielęgniarka na oit w szpitalu w Warszawie i niżej 6 kafli nie ma w miesiącu. Oczywiście to i tak za mało względem wykonywanej pracy i odpowiedzialności, ale to jest po prostu jej zwykły etat; z dodatkowymi pracami typu luxmed i jakaś prywatna klinika gdzie asystuje przy zabiegach parę h w tygodniu ma jeszcze drugie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KanalKulinarny sorki, myślalam że jesteś baitujesz, ale możesz zeczywiscie mieć kiepskie doświadczenia z pielęgniarkami. Wiesz, ja poznałam ich sporo i serio, były takie prukwy że im moja mama w zęby mało nie dała ¯_(ツ)_/¯ np lata temu jak miałam pewną operację, to nawet znajomości nie pomogły, bo jedna stara baba to był rąk na skalę szpitala. Ale mimo to 95% to złote kobiety, które wytrzymują z #!$%@? pacjentami, ale co gorsza z
  • Odpowiedz