Wpis z mikrobloga

Moja mama 50+ z 30 letnim stażem pracy w polskiej służbie zdrowia właśnie przechodzi ciężko koronawirusa. Na szczęście powoli jej się polepsza i nie wymagała hospitalizacji. Według Sasina za mało się angażowała. Pewnie dlatego kazali obcinać koszty na środkach ochronnych, dezynfekcyjnych oraz planują obniżenie pensji, która wynosi niebywałe 2800zł na rękę. Jeden plus - jedno splunięcie na twarz pisowcom.

#sluzbazdrowia #pielegniarki #koronawirus #covid19 #bekazpisu #bekazpodludzi
  • 96
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KanalKulinarny lol ale nawet jak maniera jakiejś losowej Grażynki z jaką miałeś styczność, która stała się teraz całą grupą zawodową, nie podoba, to pielęgniarki tak obiektywnie robią wielką robotę i są herosami (jak już chcesz używać tego słowa). Każda specjalistyczna praca z człowiekiem to jest heroizm, od ogarniania pacjentów w tym ich mycia i noszenia, ich rodzin, leków, logistyki - nie mówiąc o asystach operacyjnych np - cały dzień fizycznej pracy. I
  • Odpowiedz
@notoelo: Moja mama jest dokladnie w takiej samej sytuacji, 4 dni temu miala pozytywny wynik testu na covid ale na szczescie narazie ma tylko lekkie objawy.
  • Odpowiedz
@notoelo: Mama ziomka ponad 20 lat #!$%@?ła jako pielęgniarka za grosze dojeżdżając do roboty prawie 2 godziny w jedną stronę, z buta na dworzec, deszcz, mróz, trza było #!$%@?ć bo nie było czasu nawet prawka zrobić. Nieraz do domu po 20 wracała bo trzeba było nadgodziny tyrać za które praktycznie nie było kasy. Mąż całe życie walił w kocioł i ch... z niego było. W końcu córka ją namówiła, żeby jebnęła
  • Odpowiedz
@notoelo gdzie on powiedział że każdy wali w #!$%@? ?
Moja matka pracuje w szpitalu. Po ad połowa pielęgniarek ma #!$%@? i nie nosi masek wogole. Tylko dla picu do pacjentów. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz