Wpis z mikrobloga

MIRASY pomóżcie mi wybrać ekspres do kawy. Chciałbym wydać około 2 tysiące, ale wiadomo trzy stówy w te czy wewte można pomyśleć.

Mój główny wybór to https://www.mediaexpert.pl/agd-male/ekspresy-i-kawa/ekspresy-cisnieniowe/ekspres-philips-ep5330-10-latte-go-piano-black?gclid=EAIaIQobChMI9_HN38q27AIVh9OyCh1ysQRgEAQYAyABEgJ22PD_BwE

Ale sprzedawcy w sieciówkach mi pierdzielą żeby wybrać inny (ale obstawiam że mają większą prowizję na ich sprzedaży).

Co sądzicie o tym philipsie?
#pomocy #pytaniedoeksperta #ekspresdokawy
  • 9
@stefanrys tylko tutaj są te rurki. A w tym philipsie podoba mi się system late go. Ze tylko kubek z mlekiem wyciągam wkładam do lodówki, a jak chce kawkę z mlekiem to wkładam kubek i cyk jest. Do umycia jak zwykły kubek i gitara.
@Kulek1981 wygląda spoko. A w czym jest lepszy od tego philipsa? Przepraszam że tak truje dupę ale naprawdę mam mętlik w głowie bo tych sprzętów jest masa, a jak mam okazję to chce podpytać :D
@LZBNZ: rurki lepsze, łatwiejsze w wymianie. Jak dużo kawy z mlekiem pijesz, to lodówka na mleko zrobi Ci robotę. A z doświadczenia wiem, ze z Siemensem jest najmniej problemów.